Zano: Uçan Kameralı Helikopter

Zano: Uçan Kameralı Helikopter

Kickstarter yine güzel bir projeye ev sahipliği yapıyor. Belki de 2015 yılının en iyi ürünlerinden birisi olacak Zano. Zano nedir diyorsanız, cep telefonunuzdan kontrol edebildiğiniz, uçan kameralı helikopter. Yani kameralı küçük bir drone. Ne işinize mi yarayacak? İsterseniz şu videoya bir gözatın ve bunu nasıl alabilirim sorusunu kendinize sormaya başlayın:

Zano, İngiltere merkezli bir girişimin ürünü. Şu anda ürüne bağış yaparak sahip olma imkanınız var. Minimum sahip olma bedeli 139 Sterlin. Ürünün paketine göre bu fiyat artıyor. Zano'nun en güzel yanı da akıllı telefonunuz ile kontrol edebiliyor olmanız. Uygulama sayesinde cihaza tam anlamıyla hakim olabiliyorsunuz. Kalkış yaptığı konuma dönderebilir, havada sabit konumda durdurabilir, istediğiniz an fotoğrafınızı çektirebilirsiniz.

Ürün hakkında daha fazla bilgiye proje sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Apple firmasının üretmiş olduğu MacBook Pro ürünün 15 inç modeli, kendine özel yenilikleriyle gelecek. MacBook 15 inç, beklendiği gibi Retina ekrana sahip olacak.

Bilgisayar ve internet teknolojisinin ilerlemesi ve insanların sahip olduğu bağlantı hızlarının yükselmesi ile arkadaşlıklar da sanal ortamlarda kurulmaya başlandı. Görüntülü ve sesli sohbet ederek tanışan insanlar arkadaş oluyor, üzüntü ve sevinçlerini paylaşıyorlar.

Hayatımızı kolaylaştıran, zamanlarımızın büyük kısmını kendimize ve sevdiklerimize ayırmamızı sağlamakta olan beyaz eşyalar şimdilerde oldukça üstün tasarım ve özelliklere sahip üretilmektedirler.

Ev ve iş yerlerimizde kullandığımız birçok eşya bulunmaktadır. Her birinin kullanım amacı farklı olup, birçoğu da kullanıldıkları ortamlara hoş görünümler sağlamaktadır.

Rusya'dan kalkarak Suriye'ye giden sivil bir uçağın Türkiye tarafından Ankara'ya zorunlu olarak indirilmesi ve aranması sonucunda elde edildiği iddia edilen parçaların VORTEX isimli bir HAARP karşıtı cihaza ait o