Youtube'da Yer Alan En İyi 7 Twitter Eğitimi

Twitter kullanmak her ne kadar pek fazla zorluk içermese de eğer yeni kullanmaya başladıysanız ya da başlayacaksanız ilk etapta bazı şeylerin nasıl yapıldığını merak edebilirsiniz. Twitter hakkında size yol gösterebilecek, Youtube'da yer alan en iyi videolar ise şu şekilde;

Twitter'a Başlarken

Videoların geri kalanına şuradan ulaşabilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Twitter, 140 karaktere anlatacaklarını sığdıramayanlar için 6 saniyelik video ekleme özelliği olan Vine'ı duyurdu! Yanlış duymadınız, 6 saniye.

Her gün onlarca site Drupal üzerine inşa ediliyor. Bunların içerisinde büyük kurumların web siteleri yer aldığı gibi, çeşitli startupların da siteleri yer alıyor. Yakın zamanda açılan Twitter Developers sitesi de bunlardan birisi.

Geçtiğimiz günlerde Ashton Kutcher ve CNN'in yaşadığı rekabetten sonra  Twitter adından daha da sık söz ettirmeye başladı. Türkiyede de Twitter kullanıcılarının sayısı git gide artıyor. Hal böyle olunca bir farklılık yaratmak da gerekiyor.

Mikro blogging'in en önemli temsilcisi olan twitter için yan sanayi gelişmeye devam ediyor. Twitter Image de bunlardan birisi ve twitter hesabınızın arka planını özelleştirmenize yarıyor. Sunduğu uygulamalar ile size özel arkaplanlar oluşturabilir , şuradan ücretsiz arkaplanlar'a bakabilir, buradan da arkaplan resmini nasıl uygulayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Twitter'a Türkiye'den erişim, dün gece mahkeme kararı ile engellendi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ""twitter mivitır hepsinin kökünü kazıyacağız" açıklamasının ardından yapılan bu engelleme sadece Türkiye içerisinde değil, Dünya çapında da büyük ses getirdi.