YouTube Videolarını Mp3 Olarak İndirmek

Youtube , herkesin en çok kullandığı video paylaşım servisi olunca , burada pek çok video bulunuyor.Örnek vermek gerekirse amatör,albümü olmayan pek çok kaliteli müzisyen kendi imkanları ile çektikleri videoları oraya koyuyorlar.İşte bu kişileri bilgisayar başında değilken , mp3 player'ınızla da dinlemek istiyorsanız , videoları mp3 formatına çevirmelisiniz.Bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.İsterseniz şuradan masaüstü bir program indirebilirsiniz.İsterseniz de şuradan online olarak bu işlemi yapabilirsiniz.İkisinde de mantık aynı , video'nun adresini veriyorsunuz , onlar size mp3'ü veriyor :)

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
arif kullanıcısının resmi

Bu tür programlar arasında şuana kadar rastladığım en güzeli buydu. Tek bir video sitesi için bir çok site için mükemmel derecede işe yarıyor.
Hem mp3'e çevirdiğimiz videolar cep telefonlarında çalışmıyordu. Bu programda öyle bir sorun da yok.

Gerçekten çok güzel bir program, teşekkür ederim, emeğinize sağlık...

Misafir kullanıcısının resmi

programsız zahmetsiz youtube kapalı olmasına ragmen videoları izliyebilir ve youtube videolarını mp3 flv 3gp mp4 formatında indirebilirsiniz video.mardinli.net

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

YouTube, kullanıcılar tarafından yüklenecek ya da hâlihazırda yüklenmiş olan videolar üzerinde düzenleme imkânı veren yeni servisini duyurdu.

YouTube tarafından yapılan açıklama ve tanıtımda, sitedeki iyi görünümlü videoların sayısını arttırmak ve ileride yüklenecek videolar belli bir zevk barajının üzerinde olmalarını sağlamak adına bu yeniliğe gidildiği belirtildi.

Video pazarlama ya da daha yaygın kullanımıyla Video Marketing, özellikle internet ve dijital reklamcılığın yaygınlaşması ile çok daha önem kazandı.

Tek bir arkadaşınızla , bir grupla ya da büyük bir toplulukla video konferans yapmanız gerektiğinde kaliteli ve ücretsiz uygulama bulmak biraz zor.PalBee ise hem ücretsiz , hem bol özellikli hem de uygulama gerektirmeden web tabanlı olması ile gerçekten cazip bir araç.Palbee'ye üye olarak görüntülü ve sesli görüşme yapmanın yanında beyaz tahta özelliği ile de paylaşımda bulunabilirsiniz.Sunularınızı kendi görüntülerinizin yanında gösterebilirsiniz.Ayrıca chat kutusu ile de bir yandan yazılı görüşme yapabilirsiniz.Palbee hakkında daha fazla bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Dünyanın tartışmasız 1 numaralı video paylaşım sitesi olan -her ne kadar ülkemizde engelli olsa da- Youtube'da, eğer bir video milyonlarca kez izlenmişse, o videoda yer alanlar artık ünlüdür diyebiliriz. Peki yüklediğiniz video -100.000.000+ kez izlenmişse bu ne demektir? :)