Youtube Üzerinden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül 'e Soru Sorun

Youtube, ülkelerin liderleri ile insanları buluşturuyor. Youtube World View adı verilen programda, ziyaretçiler belirlenen tarihe kadar sorularını site üzerinden gönderiyorlar.

Youtube World View'in şu andaki konuk lideri Sn. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül. Siz de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e soru sormak için şurayı ziyaret edebilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Twitter kullanmak her ne kadar pek fazla zorluk içermese de eğer yeni kullanmaya başladıysanız ya da başlayacaksanız ilk etapta bazı şeylerin nasıl yapıldığını merak edebilirsiniz. Twitter hakkında size yol gösterebilecek, Youtube'da yer alan en iyi videolar ise şu şekilde;

Ülkemizde erişimi yasak olan YouTube yeni bir gelişmeyi devreye alıyor. Artık yüksek  çözünürlüklü 1080p (1920x1080) videolar YouTube da boy gösterecek. Bu yenilik ile görüntü kalitesi daha yüksek videoların paylaşımı da artacak.

Soru-Cevap alanında Türkiye'de pek çok site var. Özellikle İslami soru-cevap siteleri oldukça popüler. Belirli alanlara yönelmiş - hayvanlar, bilgi teknolojileri vs. - niş soru cevap sitelerinin de çekirdek kullanıcı kitleleri var.

Dünyanın tartışmasız 1 numaralı video paylaşım sitesi olan -her ne kadar ülkemizde engelli olsa da- Youtube'da, eğer bir video milyonlarca kez izlenmişse, o videoda yer alanlar artık ünlüdür diyebiliriz. Peki yüklediğiniz video -100.000.000+ kez izlenmişse bu ne demektir? :)

YouTube, kullanıcılar tarafından yüklenecek ya da hâlihazırda yüklenmiş olan videolar üzerinde düzenleme imkânı veren yeni servisini duyurdu.

YouTube tarafından yapılan açıklama ve tanıtımda, sitedeki iyi görünümlü videoların sayısını arttırmak ve ileride yüklenecek videolar belli bir zevk barajının üzerinde olmalarını sağlamak adına bu yeniliğe gidildiği belirtildi.