Yeni Call of Duty'nin Grafikleri Çok Daha İyi Olacak

Yeni Call of Duty'nin Grafikleri Çok Daha İyi Olacak

En çok oynanan fps oyunlarından biri olan Call of Duty serisi, son olarak karşımıza "Ghost" adlı oyunuyla çıkmıştı. Her sene karşımıza yeni bir oyun çıkaran Activision, her oyunda hem içerik olarak hem de görsel anlamda büyük yeniliklere imza atıyor. Ancak yeni çıkacak olan oyunda grafikler çok daha gelişmiş olacak!

Yeni Call of Duty oyununun Sledge Hammergames tarafından geliştirileceği açıklandı. Oyunun yeni konsollara odaklanarak yapılacağı zaten biliniyordu ancak Pete Dodd'un yaptığı açıklamalar ile oyun severler iyice heyecanlandı. Oyunda Call of Duty: Ghost'tan sonra grafiksel anlamda büyük atılımın olacağını söyleyen Pete Dodd , oyun severleri sevindirdi.

Oyunda önceki Call of Duty oyunlarından çok daha gelişmiş grafikler bekleniyor. Zaten grafiklere büyük önem veren Call of Duty'nin bu atılımdan sonra nasıl grafiklerle karşımıza çıkacağı merak konusu.Ayrıca yapılan açıklamalara bakılırsa yeni gelecek olan oyun, uzun bir aradan sonra farklı bir oyun motoru kullanılarak yapılacak. 

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Facebook'da Farmville oyunun popüler olması ile tarla, bahçe oyunları bir hayli tuttu. Bu hareketliliğe yeni bir oyun daha eklenmiş : Bahçivanlar Diyarı.

Bahçivanlar diyarı, web tabanlı bir ekonomi simülasyon oyunu. Oyunda tarlanızı ekip, sulayıp, biçiyorsunuz. Çeşitli sebze - meyveler yetiştiriyorsunuz. Diğer oyuncularla ticaret yapabileceğiniz alanlar bulunuyor.

Oyun "canavarlarının", en büyük sıkıntılarından birisi de, bilgisayar üzerinde oyun oynarken klavyeyi verimli kullanamamak ve oyunların tüm esnekliğinden yararlanamamak. İşte bu noktada oyuncuların imdadına, oyun oynamak için özel üretilmiş klavyeler yetişiyor.

Robotları yapıyoruz heyecanlı kapışmalara başlıyoruz! Cut the Rope oyununun yapımcısından yıla damgasını vuran ve Google Play Store tarafından yılın en çok indirilenleri arasına girmeyi başaran CATS: Crash Arena Turbo Stars inceleme yazımızın konuğu.

Flappy Bird oyunu, yapımcısı tarafından resmi olarak yayından kaldırıldı ancak çok sayıda klonu çıktı. Bu klonların içerisinde bazılar başarılı, bazıları ise gerçekten çok kötü. İşte size Flappy Bird yerine oynamak için tercih edebileceğiniz alternatif beş klon oyun:

Dota'nın elde ettiği büyük başarılardan sonra açılmış oyun bir süre ücretli olduktan sonra yine ücretsiz olmuştur. Oyunda genel olarak 50-120 Bin arası oyuncu oyuna girer, oyun 3 maptan oluşur .