Yeni Bir Grup Alışveriş Sitesi : DeliKupon

Son zamanlarda sayıları sürekli artan grup alışveriş sitelerinden birisi DeliKupon. Delikupon'da yapılan bazı kampanyaların ilgimi çekmesi sonucu paylaşmayı uygun gördüm. DeliKupon üzerinden pek çok indirimli kampyaya ulaşabiliyor ve asgari kişi sayısında satın alma gerçekleşirse, pek çok fırsatı, piyasanın çok altında bir fiyata alabiliyorsunuz. DeliKuponun elbette en önemli farklarından birisi ise, her kampanyada sabit olarak %50 indirim uygulanıyor olması.

DeliKupon'da hergün bir fırsat yayınlanıyor. Bu fırsatlar günübirlik değil ise daha sonradan da alım yapabiliyorsunuz. Ayrıca DeliKupon'a davet ettiğiniz her arkadaşınızın yaptığı ilk alışveriş sonrasi 6 TL değerinde Delipuan kazanabiliyorsunuz. Site üzerinden bir kampanya satın alıp, bunu arkadaşınıza hediye olarak gönderebiliyorsunuz.

Sitenin bu iyi özelliklerinden sonra bir de eksi özelliğini söylemeliyim. Tasarım gayet kullanışlı ancak, site arkaplanında yer alan büyük boyutlu resimler, gereksiz bir şekilde siteyi zorluyor ve kullanımı ağırlaştırıyor.

Bu kadar bahsettikten sonra, eğer gözatmak isterseniz DeliKupon'a şuradan ulaşabilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

İnternet üzerinden her türlü alışveriş yapılırken araba neden alınmasın değil mi? İşte birkaç farklı araba ilanları bulabileceğiniz siteler :

GittiGidiyor Garaj: Popüler alış veriş sitesinin garaj bölümü.

Sahibinden Vasıta: Popüler alışveriş sitesinin vasıta bölümü.

Arabam: Uzun bir süredir yayın hayatına devam eden ve şimdilerde bir milliyet hizmeti olan site.

Araba: Detaylı bir araba alım-satım sitesi.

Otomax: Büyük araba alışveriş sitelerinden birisi.

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın rahatlığına varmış biri olarak pek çok ihtiyacımı(kitap,cd,müzik,elektronik vs.) da bu yol ile alıyorum.Geçtiğimiz günlerde aradığım bir mızıka anahtarlık vardı.Bunu büyük e-ticaret sitelerinde bulamadım.Ancak aradığım bu ürün gununfirsati.com'da vardı.Açıkçası daha önce alışveriş yapmadığım bu siteyi de ilk defa görüyordum.İlk etapta biraz tereddüt etsemde alacağım ürün çok ucuz olduğu için riske girmeye değer gördüm ve almaya karar verdim.Sitenin sevdiğim özellikleri arasında üyelik istememesi geliyor.üye olmadan siparişinizi hızlı bir şekilde verebliyorsunuz.Çarşamba günü akşam saat 20:00 civarı verdiğim sipariş , Cuma günü elime geçti.Büyük meblalı siparişlerde durum nedir bilemiyorum ama ben bu küç&

Facebook geçtiğimiz günlerde Graph Search özelliğini devreye aldı. Bu özellik ile artık profilinizde paylaştığınız her şey daha kolay ulaşabilir oluyor.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni sahibi Facebook oldu. Facebook WhatsApp'ı 16 Milyar Dolar karşılığında satın aldı. Bu anlaşma Facebook'un şimdiye kadar yaptığı en büyük satın alma oldu.

İsveç, Bitcoin'in resmi bir para birimi olarak kullanılamayacağını düşünüyor ancak tamamen görmezden de gelmiyor.