Yazısız Geçen Günlerin Özeti

Son 15 günlük süre zarfında burayı çok fazla aksattım , eskisi gibi düzenli olarak yazamıyorum.Bunun altında çeşitli sebepler var tabii.Biraz bahsedecek olursam ;

+ Belki biliyor belki de bilmiyorsunuzdur , bir üniversitenin bilgi işlem bölümünde çalışıyorum.Orada açık kaynak dünyası adına iyi giden işler yapıyoruz.Şu dönemlerde de aşırı yoğunum.Eskiden gün içinde çokça web sitelerimle ilgilenme fırsatı bulurken şimdi bu süre minimum düzeye indi.

+ Buradan sonra web'deki ikinci yerim olan http://5nk.org var , saçmalama platformumuz -herkesi bekleriz- orayla son dönemde yoğun olarak ilgilenmiştim , neyse ki şimdilik oradaki çalışmalar bitti , güzel güzel saçmalıyor üyeler :)

+ Pilli ilan'ın doğru kullanıldığı takdirde çok faydlı olduğunu gördüm.Sosyal bir sitenin aynı reklamını ,  hafif ve yenimecra'ya verdiğimde bir sonuç alamazken sosyomat'a verdiğimde çok faydasını gördüm.Yani kullanıcı profilini belirlemek çok önemli.

+ İş çıkışı evde en çok vaktimi alan ise , geleceğini parlak gördüğüm bir komünite sitesi.Üzerinde çalışıyorum %45'i bitti.Tabii bu projede kendime ortaklar arıyorum.Eğer yeni birşeyler yapmaya vaktiniz var ise ve ilgileniyorsanız iletişim'e geçerseniz sevinirim.Detayları konuşabiliriz.

Şimdilik tekrar hoşçakalın , eski bir deterjan reklamında olduğu gibi : Çoook çalışmam lazım çoook ;)

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Türkiyenin önde gelen içerik siteleri ağı olan pilli network , şimdi farklı bir proje ile karşımızda : Pilli İlan.

Ve nihayet pilli network ilan sitesini yayına aldı : pilli ilan .

Daha önce pilli ilanın açıldığını şurada ve burada belirtmiştim.Daha sonra verdiğim ilanlardan yola çıkarak , doğru kullanıcı profilini seçmenin önemli olduğuna da şurada değinmiştim.Aradan uzun süre geçti tabiki ve ben bu süre içerisinde yine ara ara pilli ilan'ı kullanmaya devam ettim.

Takip edenler belki hatırlar, askere giderken şöyle bir yazı yazmıştım.

Bilindiği gibi Nokia son zamanda çıkardığı X ve N serisi telefonları ile eski popülerliğini geri kazanmıştı. N9’dan sonra merakla çıkması beklenen X7 modeli ise maalesef şu an için belirli bir süre Amerika’da satılmayacak.