Windows Phone 8 İçin Biletix Uygulaması Yayınlandı!‏

Windows Phone 8 İçin Biletix Uygulaması Yayınlandı!‏

Uygulama sayısı açısından gün geçtikçe büyümeye devam eden Windows Phone, kullanıcıların merakla beklediği uygulamalara da ev sahipliği yapmaya başladı.

Etkinlikler hakkında bilgi sahibi olabildiğimiz ve bu etkinliklere bilet alabildiğimiz Biletix, artık Windows Phone'da! Biletix uygulaması ile yaşadığınız bölgede düzenlenen etkinlikleri görebilir, en çok satılan biletleri görüntüleyebilir ve yeni yapılacak etkinlikler hakkında da bildirim alabilirsiniz.

Seçilen etkinliğin tanıtım bilgilerinden fotoğraflarına, videolarından kullanıcı yorumlarına kadar her şey hakkında bilgi sahibi olabilme imkanı sunan Biletix, günümüzde etkinlikler konusunda en çok tercih edilen uygulamalardan biri konumunda. Biletix sayesinde gişeye gitmeden interaktif olarak dilediğiniz etkinliğe bilet alabilirsiniz.

Eğer bir Windows Phone sahibi iseniz, Windows Phone Store'dan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Yazılım dünyasının dev isimlerinden biri olan Microsoft, mobil sektörden de pay alabilmek için Phone 7'yi piyasaya sürmüştü. Pek çok kişiden olumlu not alan Phone 7'nin yeni sürümü Windows Phone 7 Mango da tanıtıldı.

Windows Phone 8 tanıtılalı ve kullanıma sunulalı kısa bir süre olmasına rağmen Shantanu Gawde isimli 16 yaşındaki bir genç tarafından kırıldı.

HTC'nin Windows Phone 8’li akıllı telefonu HTC 8X, dünya pazarına sunulmasını takiben, Avea ile tüketiciyle buluşuyor.

Windows 7 ile ilgili her geçen gün yeni haberler geliyor. Bu seferki haber ise Windows'un en uzun süre kullanılan işletim sistemi olan XP ile uyumluluğuyla ilgili. Windows Vista'da XP için yazılmış bazı uygulamalar çalışamıyordu ya da sorunlu çalışıyordu. Microsoft bu durumu dikkate almış olacak ki, Windows 7'ye XP uyumluluğunu sağlayacak bir araç eklemeyi düşünmüşler. XPM (XP Mode), Windows 7 içerisinde bir sanallaştırma sağlayarak XP için yazılmış uygulamaları ona göre yorumlayarak çalıştırıyor. Vmware, VirtualBox gibi sanallaştırma yöntemlerinin aksine uygulamaları ayrı bir pencere içerisinde değil kendi içerisinde, aynı masaüstünde çalıştıracakmış.

Bu Windows kullanıcıları için iyi bir haber olsa da, bu işlem için Windows'un sizden isteyeceği minimum ram miktarını da merak ediyorum doğrusu :)

 

Microsoft ailesinin gözde işletim sistemi olan Windows, en son olarak Windows 7 ile kullanıcılara sunulmuştu ki gün geçmeden Windows 8’i duyurdu. Windows 8’i duyurmasıyla birlikte her gün Windows 8'e dair bir gelişme ve yeniliğin internet üzerinden dolaştığı gözlerden kaçmıyor.