Web Tasarımcıları ve Geliştiriciler İçin 30 'dan Fazla Adobe Air Uygulaması

Web tasarımcıları ve geliştiricilerinin faydalanabileceği 30 'dan fazla Adobe Air uygulamasını Mashable listelemiş.İçlerindeki bazı tool'lar gerçekten işlevsel.Bu arada "Adobe Air nedir? " diyenler varsa şuraya bakabilirler.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Adobe , kendi ürünleri ile ilgili eğitim,tanıtım videolarını , geliştiriciler ile olan röportajları ve daha fazlasını yayınlamak için bir portal hazırlamış : Adobe Tv .

Adobe'un resmi sitesinden CS2 ürünlerini ücretsiz olarak indirebiliyorusunuz. Daha önceden de indirilebilir durumda mıydı bilmiyorum. Ben bugün farkettim ve paylaşayım dedim. Bir nevi Pazar sürprizi :)

Yenilikçi çözümleriyle farklı alanlarda kurumların, şirketlerin ve profesyonellerin işini kolaylaştıran ve iş süreçlerine değer katan Adobe, düzenlediği kampanyalarla da kullanıcılarının bu çözümlere en hesaplı şekilde ulaşmasına yardımcı olmaya devam ediyor.

Öncelikle Kamehameha Dalgası Nasıl Bi Dalgadır Onu Açıklayalım

Aslında çocukluğunda Dragon Ball izleyenler bilirler bu dalgayı..Film de ustasının yıllarca uğraşıp geliştirdiği bu tekniği SONGOKU (Bu Arkadaş Filmin Esas Oğlanı) ondan 5 dk da öğrenir.Bu Teknik biraz da Street Fighter da ki aduket denilen sitile benzer.Vardır Aramızda da bu stili deneyen arkadaşlar…ama Kamehameha yapmak öyle her yiğidin de harcı değildir Emek İster …
Şimdi sizlerden;
Çocukluğundan beri kendini bu stili yapmaya adayan, sırf bunun için yemek yerken, yürürken, televizyon seyrederken ve hatta uyurken (ki ilhamın ne zaman geleceği hiç belli olmaz) sürekli aduket diye bağıran talihsiz animatörün videosunu seyretmenizi istiyorum 

Web sitelerinde bir lokasyonu gösterirken bunu görsel olarak da pekiştirmek istiyorsak Google Maps en sık başvurduğumuz adres oluyor.