Ücretsiz Microsoft Kitapları : 300 Adet e-Kitap

Ücretsiz Microsoft Kitapları : 300 Adet e-Kitap

Microsoft resmi olarak son kullanıcı veya teknik ekiplerin işine yarayabilecek tam 300 e-kitabı indirilebilir olarak paylaştı. Ücretsiz olan bu Microsoft kitaplarının içerisinde Windows 7 ve Windows 8 yönetimleri, Office 365 kullanımı ile ilgili kitaplar, Sharepoint ile ilgili kullanım ve geliştirme kitapları, Dynamics CRM ile ilgili çeşitli kitaplar, Powershell ile ilgili pek çok e-kitap, System Center, Lync ve Azure ile ilgili de onlarca kitap yer alıyor.

Microsoft'un sunduğu bu ücretsiz kitaplar 2 gün içerisinde 1 milyon defa indirilmiş. Siz de e-kitapları indirmek istiyorsanız şuraya bakabilirsiniz. Sadece eğitim kitapları değil, indirilebilir çıktıya hazır broşür ve afişler de yer alıyor.

Kitapların tek tek indirme bağlantıları var ancak toplu bir indirme linki bulamadım. Umarım işinize yarar.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Axapta, 1998 yılından beri kullanılan ve kurumsal kaynak planlaması (ERP) alanında en çok tercih edilen programlardan birisidir. 2002 yılında adı Navision Axapta olarak anılmaya başlanmış, 2003 yılında ise Microsoft tarafından satın alınıp Microsoft Dynamics Ax adını almıştır.

Yazılım dünyasının dev isimlerinden biri olan Microsoft, mobil sektörden de pay alabilmek için Phone 7'yi piyasaya sürmüştü. Pek çok kişiden olumlu not alan Phone 7'nin yeni sürümü Windows Phone 7 Mango da tanıtıldı.

Microsoft, Apple iPad için Office uygulamasını duyurdu. Word, Excel ve Powerpoint'i içeren uygulama paketi, iPhone'da yer alan muadillerinden daha fazla özellik içeriyor. Ancak tüm özelliklere erişebilmek için Office 365'e üye olmak gerekiyor.

Pyhton sevdiğimiz dillerden birisi ve hayatımızdaki yeri , bize çaktırmasa da günden güne artıyor.İşte python ile ilgili ücretsiz kaynak kitaplar :

+ Think Python

+ Dive into Python

+ Object Oriented Design Patterns in Python

+ An Introduction to Python

+ Python Referance

HP SM (HP Service Manager) ile ilgili kaynak bulabilmek çok zor. Eğer bu işin içerisinde değilseniz, dışarıdan bu işi kendi başınıza öğrenmeniz ise imkansız. HP SM'in ne olduğu ile ilgili hiç bir şey söylemiyorum zira eğer zaten bilmiyorsanız hiç bulaşmayacağınız bir araç. Bu nedenle şimdi, zaten halı hazırda HP SM ile ilgili olanlar için bir kaç faydalı link paylaşıyorum;