Türkiye’nin Firma Rehberi: Yellow Pages

Türkiye’nin Firma Rehberi: Yellow Pages
Yellow Pages çevrimiçi hizmet veren firma rehberidir. 1970 yılında Amerika’da doğmuştur. Türkiye ile birlikte 75’ten fazla ülkede firma sahiplerine yardımcı olur. Firmanızın reklamını çok kolay bir şekilde bu adreste yayınlayabilirsiniz. Reklamınız yayınlandığı takdirde müşteri bulma hızınız anında artar.  Artık siz ve firmanız için iyi şeyler yapabilen bir adres var. İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Firma reklamları konusunda kafanız karışık mı? O zaman Yellowpages.com.tr tam size göre bir yer. Yerel arama, dijital haritalar, koordinat belirleme ve daha fazlası. 
 
Türkiye’nin en büyük firma rehberi olan Yellow Pages size neredeyse her alanda hizmet vermektedir. 630’ dan fazla kategori ve 850.000’ den fazla firma yayınlamaktadır. Bing, Google, Apple gibi büyük dünya firmalarıyla iş ortaklığı bulunmaktadır.  Aynı zamanda Yellow Pages arama motorlarına endeksli olup, işinizi çok daha kolay hale getirebilen bir çevrimiçi sayfadır. 
 
Her alanda işin uzmanlarıyla birlikte çalışan Yellow Pages, reklam ve yayıncılık alanında işinizi kolaylaştırmak için sizinle birlikte. İş yeri verisi, yayın ve yönetimi, harita hesaplamaları, koordinat belirleme gibi işlemlerin hepsi Yellow Pages ile daha kolay olacak. Tek yapmanız gereken internet sitesi üzerinden yetkililer ile iletişime geçmeniz. Reklam vermek, müşteri çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!  Türkiye’nin lider markası Yellow Pages, sizi liderliğe kolay yoldan ulaştırıyor. Rakiplerinizden önde olmanız, reklamın en iyisini yapmanız için sizinle birlikte ilerliyor. Yurtdışı müşterileriniz Yellow Pages adresinde! Firmanızla ilgili sektörel kategori belirlenerek bir tanıtım metni yazılır. İş yerinizin en güzel fotoğraf ve videoları bu yazıya eklenir. Son olarak firmanıza ait logonuz eklenerek müşterilerinizin sizi kolayca bulması sağlanır. Her şey çok pratik! 
 
Yellow Pages adresinde proje yöneticileri uzman şekilde çalışırlar. Uzmanlarımız enlem boylam bilginizi belirler. Sayfanız sürekli güncel tutulur ve kontrol edilir. Belirlenen yol tarifleri ile müşterileriniz size daha kolay ulaşsın. Yellow Pages, sizin rakiplerinizden çok daha önde olmanızı sağlar. İşte Türkiye’nin ve dünyanın en büyük dijital firma rehberi. Firmanız artık bütün rakiplerinden önde! 

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Google Plus, bir eksiğini daha tamamladı. Facebook'da özellikle markaların kullanıcıları ile iletişime geçmek için kullandıkları Page özelliğinin bir benzerini Google+ için aktif etti. Firmalar için Google+ olarak nitelendirebileceğimiz Google Plus Pages için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:

Agoda.com, daha önce çıkardığı iPhone uygulamasının başarısı üzerine daha gelişmiş yeni uygulamasını piyasaya sürdü. Yeni uygulama aynı zamanda Apple’ın çağ açan taşınabilir tableti iPad’e de uyumlu.

Sadece web tasarımında değil , aslında hayatın her alanında , ulaşılmak istenen noktaya en iyi ve en çabuk şekilde giden yollar tercih edilmelidir.Konu web tasarımı olunca da pek çok araç tasarımcıların hizmetine açık şekilde beklemekte.Ailemizin listeleme sitesi m