Tuborg'dan Adam Gibi Bira

Tuborg, "adam gibi bira" adında bir kampanya başlatmış. 100% Malt'tan üretilen ürünlerinin diğer biralardan farkını ve kalitesini anlatmışlar. 10 soruluk da küçük bir test var. Bu testin cevapları da zaten sitedeki metinlerde mevcut. Test sonucunda kayıt yaptıranlar, aşağıdaki ödülleri kazanabilme şansına sahip olabiliyorlar:

  • 3000' inci kişiye iPhone 3GS
  • 6.000' inci kişiye Apple Macbook Pro
  • 12.000' inci kişiye Sony Playstation 3
  • 24.000' inci kişiye Samsung Full Hd Led Televizyon ve Samsung Ev Sinema Sistemi
  • 48.000' inci kişiye Tag Heuer Saat
  • 96.000' inci kişiye Sony Video Kamera
  • Her 199'uncu kişiye USB Stick kalem

Kampanyaya şuradan katılabilirsiniz. Son katılım tarihi 10 Mayıs 2010.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Eskişehir'de bir içki bayisinde yaşanan olayların başrolünde yer alan Ahmet abi'yi tanımayan çok az insan vardır sanırım. Yine de tanımayanlar aşağıdaki video'dan olayı kavrayabilirler (dikkat: küfür içerir) :

Yakın bir zamanda Sony Dcr 110-E modeli bir kamera aldım.Tamamen kişisel ve zevk için aldım.Yani öyle profesyonel bir amacım yok , zaten olsa çok daha iyi bir alet alırdım :) Neyse şimdi elimizdeki kameranın özelliklerine gelecek olursak ;

Apple firmasının üretmiş olduğu MacBook Pro ürünün 15 inç modeli, kendine özel yenilikleriyle gelecek. MacBook 15 inç, beklendiği gibi Retina ekrana sahip olacak.

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen E3 Fuarı'nda tanıtılan Sony PlayStation 3D TV satışa sunuluyor.

Oyun severleri ve eğlence tutkunlarını bir araya getiren Sony PlayStation GameFest, oyun dünyasının fantastik kurgusunu, parti atmosferiyle birleştiriyor. Ortaya oyun ve gerçeği bir arada sunan, şimdiye kadar hiç deneyimlenmemiş yeni bir eğlence anlayışı çıkacak.