Teknoloji Bağımlılarının Seveceği 5 Film - Bölüm #2

Teknoloji Bağımlılarının Seveceği 5 Film - Bölüm #2

Daha önce şurada teknoloji bağımlılarının, geeklerin sevebileceği 5 filmi listelemiştim. Ancak yazının içinde 10 film demişim ve bir arkadaşımızın yorumlardaki uyarısıyla sonraki 5 filmi de listelemek bir görev haline geldi benim için :] İşte sevebileceğinizi düşündüğüm 5 film daha:

Avatar - IMDB Puanı 8.0 #

Welcome to Macintosh - IMDB Puanı 6.1 #

Başkalarının Hayatı - IMDB Puanı 8.5 #

Yakın dönemi ilgilendiren bir konu olduğu için bu filmle ilgili bir not düşeyim; Whatsapp'ın yapımcısı bu filmle ilgili hayatımın dönüm noktası demiş. Bu filmi izledikten sonra babası ile ileitşim kurabilmek için Whatsapp'ı geliştirmeye başlamış.

Office Space - IMDB Puanı 7.9 #

Yerçekimi - IMDB Puanı 8.2 #

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
mustafa kopru kullanıcısının resmi

avatar her zaman ki gibi güzel . diğerlerini bilmiyordum fakat onlarda bir okadar değişik bir yapıta benziyor. izlemeye değer bence

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Teknolojiye bağımlı bir hayatınız varsa, biraz geekseniz, film zevkiniz de biraz farklı olabilir. Ama içerisinde teknoloji öğeleri barındıran filmleri elbette severiz, değil mi? İşte teknoloji tutkunlarının sevebileceği 10 film:

Her ne kadar bu eleştiriyi benim yapmam pek makbul olmasada çünkü bir film eleştirmeni değilim ama bu işlere olan ilgim ve özellikle filmlerin görsel efektlerine duyduğum hayranlıktan dolayı beni anlayacağınızı umud ediyorum…

Facebook'un Whatsapp'ı satın almasının ardından, kişisel bilgilerin gizliliği konusu dünyanın her yerinde çok konuşulmaya başlandı.

iOS kullanan cihazlarda iTunes üzerinden şimdiye kadar kullanılan bir özellikti film kiralama. Kullanıcılar istedikleri filmleri belirli zaman dilimlerinde izleyebilmek için satın alıyorlardı. Bu özellik şimdi Android kullanıcıları için de aktif oluyor.