Teknoloji Bağımlılarının Seveceği 5 Film

Teknoloji Bağımlılarının Seveceği 5 Film

Teknolojiye bağımlı bir hayatınız varsa, biraz geekseniz, film zevkiniz de biraz farklı olabilir. Ama içerisinde teknoloji öğeleri barındıran filmleri elbette severiz, değil mi? İşte teknoloji tutkunlarının sevebileceği 10 film:

The Social Network - IMDB puanı 7,8 #

Iron Man - IMDB puanı 7,9 #

Her - IMDB puanı 8,3 #

Wall-e - IMDB puanı 8,5 #

Gattaca - IMDB puanı 7,8 #

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Emre Beşir kullanıcısının resmi

Başlıkta 5 film yazıyor ama içerikte 10 film yazıyor. "İşte teknoloji tutkunlarının sevebileceği 10 film:" Devamı gelecek mi?

sevgi hayali kullanıcısının resmi

demir adamı hiç bişeye değişmem . adam da harika kendi yaptığı filmlerde harika . 3 den fazla izledim göz alıcı hepsi. izlemeyen kaldıysa izlemeliler.

Sinan Yazici kullanıcısının resmi

wall izledim . güzeldi . demir adam kadar güzel değil fakat yinede beğendim en fazla 2-3 izlenir. fakat demir adam 5-6 izlencek kadar mükemmel. Mükemmel filmlerin içinde yani .

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Daha önce şurada teknoloji bağımlılarının, geeklerin sevebileceği 5 filmi listelemiştim. Ancak yazının içinde 10 film demişim ve bir arkadaşımızın yorumlardaki uyarısıyla sonraki 5 filmi de listelemek bir görev haline geldi benim için :] İşte sevebileceğinizi düşündüğüm 5 film daha:

Her ne kadar bu eleştiriyi benim yapmam pek makbul olmasada çünkü bir film eleştirmeni değilim ama bu işlere olan ilgim ve özellikle filmlerin görsel efektlerine duyduğum hayranlıktan dolayı beni anlayacağınızı umud ediyorum…

İnternette dosya paylaşımı yapmak tehlikeli, internette telif haklarıyla korunan bir eseri paylaşmak yasak. Ancak bu yasağı umursamayan sayısız kullanıcı var.

iOS kullanan cihazlarda iTunes üzerinden şimdiye kadar kullanılan bir özellikti film kiralama. Kullanıcılar istedikleri filmleri belirli zaman dilimlerinde izleyebilmek için satın alıyorlardı. Bu özellik şimdi Android kullanıcıları için de aktif oluyor.

Televizyonlarda yayınlanan film , dizi ve show programlarını internet üzerinden ücretsiz olarak izlemek isterseniz sizi Tv Links 'e alalım.