Teknoloji Alışverişinin En Eski Kurumlarından Biri: Gold Bilgisayar

Teknoloji Alışverişinin En Eski Kurumlarından Biri: Gold Bilgisayar

Hatırlıyorum, 90'lı yılların sonu, 2000'lerin başıydı. Bilgisayarlara merak saldığımız yıllardı. Haftasonları Kadıköy'e gider, Yazıcıoğlundaki bilgisayarcılardan parça fiyat listeleri alır, evde kendimize toplama bilgisayar yapardık. İşte o dönemlerden beri ayakta kalan, Türkiyedeki teknoloji marketi anlamında oldukça eski firmalardan birisi olan Gold, uzunca bir süredir internet üzerinden de satış yapıyor.

O yıllarda alınan parçaların, bilgisayarların ve diğer teknoloji ürünlerinin teknik desteğini alabilmek gerçekten çok önemliydi. Gold da teknik servis hizmetiyle müşterilerini memnun ediyordu. E-Ticaret alanına geçiş yapılmasıyla da Gold, müşterisine en çok değer veren alışveriş sitesi olma yolunda ciddi bir yol katetmiş durumda.

Gold.com.tr üzerinde pek çok kampanya da yapıyorlar. Örneğin bugün kontrol ettiğimde, Ramazan ayı boyunca her gün 1 ürünü 1 TL fiyattan satıyorlar ve hızlı olan o ürünü bulup 1 TL karşılığında alabiliyor. Saat 21:00-03:00 arasında hızlı olarak siz de bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Gold, ayrıca ŞikayetVar verilerine göre de teknoloji marketleri kategorisinde müşterisine en çok değer veren firma seçilmiş. Bilgisayardan, telefona, beyaz eşyadan saatlere kadar pek çok farklı ürüne Gold güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Gold Miner, epey eski bir oyun aslına bakılırsa. Ancak akıllı mobil cihazların yaygınlaşması ile yeniden popüler oldu. Sadece Android'de değil diğer platformlarda da Gold Miner'ı bulabilirsiniz.

Bilgisayar ve teknoloji hakkında bazı insanlar öyle laflar etmişler ki gerçekten insanın hoşuna gidiyor. İşte onlardan birkaçı;

Bora Uslusoy, müzikle, özellikle de gitar ile ilgilenenlerin adını iyi bildiği bir isim. Sanırım Bora Uslusoy'un özgeçmişindeki şu paragrafı paylaşsam yeterli olur:

Ttnet , internet
aboneleri için müzik servisini başlattı.Bu serviste Gold Üyelik aylık ücreti 5 Ytl.Ttnet müzik ile ilgili bir kaç
soru ve cevapları:

ADSL aboneliğimin tipine göre TTNetMüzik üyeliğim de değişiyor mu ?

Teknolojiye bağımlı bir hayatınız varsa, biraz geekseniz, film zevkiniz de biraz farklı olabilir. Ama içerisinde teknoloji öğeleri barındıran filmleri elbette severiz, değil mi? İşte teknoloji tutkunlarının sevebileceği 10 film: