Tatilinizi Grupça Alın, Daha Az Ödeyin!

Tatilinizi Grupça Alın, Daha Az Ödeyin!

Türkiye'nin lider online seyahat firması olarak hizmet veren Gruppal, grup turları ile kalabalık seyahat etmeyi seven, iş toplantıları için gezen, dernek gezileri ya da okul gezileri olan herkese birbirinden uygun ve eğlenceli gezi paketleriyle hizmet veriyor. Her zevke ve ihtiyaca uygun, klasik gezi turları dışarısına çıkabileceğiniz size özel programlar oluşturan Gruppal tur şirketi, her türlü etkinliğinizi ekonomik gezilere dönüştürüyor.

İster Uzakdoğu'da bayi toplantısı, ister Edirne'de okul gezisi olsun toplu halde satın alım yapacağınız grup gezileri ile kişi başı çok pahalı gelen fiyatları da ödememiş olacaksınız. Eğer kalabalık bir arkadaş grubuyla da gezmek isterseniz 10 kişi ve üzerinde iseniz Gruppal.com yetkilileriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Seyahat, otel, uçak bileti, rehberlik alanlarında her isteğe uygun grup taleplerine uygun alternatifler sunan firma, gruplara özel tur seçenekleri, özel gezileri ile uygun fiyatlar ve kaliteli hizmeti bir arada sunuyor. Bunun için tek yapmanız gereken Gruppal.com üzerinden grup seyahatlarine özel bir form doldurmak ve firmaya iletmek. Konusunda uzman müşteri temsilcileri geri kalan her şeyi halledecek ve size sevdiklerinizle, iş arkadaşlarınızla birlikte gidebileceğiniz tatillerin tadını çıkarmak kalacak.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Grup gezilerinin eğlenceli ama zor yanlarından biri belki de ödeme toplanması olabilir. Ancak bu durum Gruppal ile hiç de zor değil. Sizinle ve grubunuzla özel olarak ilgilenen Gruppal yetkilileri ödeme süreçlerinizin hepsinde yanınızda oluyor ve tüm detaylar hakkında bilgilendirmeleri bizzat yapıyor. Grup tur fiyatları bireysel tur fiyatlarına göre farklılık göstereceğinden, tüm ödeme işlemlerinizi de size özel atanan uzman müşteri temsilcisiyle yapabiliyorsunuz.

Etiketler:

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Ülkemizde tüketicilerin hizmet aldığı pek çok enerji kurumu var. Enerjisa da bunların önde gelenlerinden birisi. Örneğin İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız, siz de muhtemelen elektrik hizmetini Enerjisa'dan alıyorsunuzdur.

Gökyüzünde uçmanın hayal olduğu binlerce yıldan sonra insan yaşamını değiştiren buluşların en önemlilerinden biri şüphesiz hava araçları! Yaşam kalitesini arttıran pek çok teknolojik ilerleme sayesinde zaman çok daha hızlı akıyor.

Kıyafet seçimlerinde beyler tasarımlardan önce kalitesine önem vermektedir. Çünkü kalite çoğu alanda seçkinlik anlamına gelmektedir. Bu nedenle hem kaliteli hem de uygun fiyat aralıklarında pantolon modelleri bulabilmek için Wessi kataloglarını inceleyebilirsiniz.

Ulaşım sektöründe artık konfor, hız, lüks ve kalite gibi son derece önemli noktalar bir araya geliyor. Havayolu ulaşımının son yıllarda gelişen ve büyüyen bir sektör haline gelmesi, ulaşımda havayolunun daha aktif bir rol üstlenmesine yol açıyor.