Türkiye'de Satın Alabileceğiniz En İyi Flash Diskler

Flash disklerin her geçen gün kapasitesi katlanarak artıyor ve ceplerimizde daha fazla veriyi taşımamızı sağlıyorlar.Peki Türkiye'de alabileceğimiz en yüksek kapasiteli ve en iyi flash diskler hangileri? İşte kendi görüşlerime dayanarak , sizler için belirlediğim en iyi ilk üç usb memory :

Corsair Flash Voyager 64 GB , 64 GB 'lık dev kapasitesiyle gerçekten etkileyici.Bundan bir kaç yıl önce 60 GB 'lık sabit disklerin ne kadar iyi sayılabileceğini düşündüğümüzde cebimizde bir sabit disk taşımanın ne demek olduğunu daha iyi anlayabiliriz.Ayrıca bu ürün su geçirmez ve düşme , çarpma gibi dış etkenlere özellikle dayanıklı olarak üretilmiş.Fiyatı 450 TL civarlarında.

 

Kingston 32 GB Memory DT 150 , Bellek dünyasında hatrı sayılır bir yere sahip olan Kingston'ın kaliteli ürünlerinden biri. 32 GB 'lık kapasitesi ile göz dolduruyor. Fiyatı da 210 TL civarlarında.

 

Ocz Atv 32 GB , İsmini arazi aracı olan ATV 'den alan , dayanıklılık ve hızı ön planda tutan bir bellek. Görünüş açısından da gayet güzel. Vista Ready Boost özelliği de mevcut. Bu ürün de su geçirmez özellikte. Fiyatı da 200 TL civarlarında.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Bir web sitesine ya da blog'a resimlerinizi etkili bir biçimde eklemek ve bunu da slayt şeklinde görsellik kazandırarak yapmak istiyorsanız , ayrıca Flash vs. 'ye de bulaşmayayım diyorsanız işte bu uygulamalar tam size göre :

Flash SlideShow Maker : Bu uygulama en beğendiklerimin başında geliyor.Pek çok tema ve geçiş efekti mevcut.İsterseniz müzik de ekleyebiliyorsunuz.Yalnız tek sorun , eğer lisansını almazsanız slayt'ın sonuna kendi logosunu ekliyor.Bence çok da problem değil , 50 resimlik bir slaytta sadece son karede 1-2 saniye o resmin görülmesi.Programı kullanınca ne kadar işlevsel ve kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

Son derece bağımlılık yapan bir sitedir baştan söylemeliyim.Sağda solda yüzlerce flash oyun sitesi olsa da çoğu oyun bir halt'a yaramamaktadır.Ancak buradakiler gerçekten çok kalitelidir ve masaüstü oyunlarla kapışabilecek niteliktedir.Şu anda 220 adet oyun var sitede.Neyse lafı daha uzatmadan ,

Flash ve actionscript biliyorsanız ,  masaüstünüze Flash kurmadan web üzerinden çok kapsamlı olmayan uygulamalarınızı geliştirebilirsiniz.Bunun için wonderfl 'ye bakabilirsiniz.Ayrıca site üzerinde hazırladığınız uygulamaları size verilen if

HTML5, Flash'ın yerini ne kadar alabilir bu tartışıla dursun, Google Labs, Flash'ı Html5 ile değiştirmek için çalışıyor! Google Labs'da yer alan Swiffy uygulaması, Swf uzantılı Flash dosyalarınızı HTML5'e dönüştürmenizi sağlıyor.

Eğer flash ile hazırlanmış bir tasarıma ihtiyacınız varsa ve hem ücretsiz hem de kaliteli birşeyler olsun diyorsanız sizi bu isteklerinizi karşılayacak bir yer olan FlashMo 'ya alalım.