Sony Xperia M5 Akıllı Cep Telefonu

Sony Xperia M5 Akıllı Cep Telefonu

Cep telefonu kullanıcılarının her yeni gün beklentileri de değişiyor. Akıllı cep telefonu denilince akla gelen markalar içinde yer alan dünya devi Sony daha orta düzeyde yaratmayı planladığı akıllı telefonda bulunan özellikleri ile tüketicilerin ilgisini ve beğenisini kazandı. Sony Xperia M5 akıllı cep telefonu zarif tasarımının yanı sıra suya dayanıklılık göstermesi ile tüketicilerin ilk izlenimlerinde beğenilerini fethetti. Sony bu özelliğin dışında birçok ekstra özellik eklediği Xperia M5 akıllı cep telefonunu ayrıca üç renk seçeneği ile piyasaya sürdü.

Özellikleri

Sony Xperia M5 akıllı cep telefonu muhteşem fotoğraf çekimlerinde özellikle selfie çekimlerinizde ön kamerası sayesinde güzel çekimler elde etmenizi sağlıyor.Hibrit otomatik netleme özelliği sayesinde hızlı ve net çekimler elde etmenizi sağlıyor.Çekimlerinizde görüntü yaklaştırmada da kalitesini ve keskinliğini yitirmeyen fotoğraflar elde etmeniz mümkün oluyor.

Uzun pil ömrü ile de kalpleri fetheden cep telefonu iki güne kadar dayanabilme özelliğine sahip.64 bit ve sekiz çekirdekli olan cep telefonu daha hızlı ve gecikmesiz video izleme imkânı sunuyor. 12 saat konuşma süresi, 63 saat müzik dinleme ve 8 saat Full HD video izleme imkanı sunan cep telefonu 142,5 g ağırlığında olup 145x72x7,6 mm boyutlarındadır.

Sony Xperia M5 akıllı cep telefonun diğer tüm özelliklerini incelemek ve en uygun fiyat garantisi ile bu cep telefonuna kavuşmak için http://www.bizdeuygun.com/Sony-697 tıklamanız yeterli.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Sony Xperia serisi, cep telefonu sektöründe özel bir yere sahip. Sony, diğer markalardan farklı ve kendine özgü değerleri ön plana çıkartıyor bu seride: Üstün fotoğraf kalitesi, uzun pil ömrü ve tasarım şıklığı.

Sony, diğer akıllı telefon üreticilerinin aksine “en son teknolojiye” değil, onu meşhur eden değerlere oynuyor: Sağlamlık, güzellik, müzik ve fotoğraf kalitesi. Açıkçası bunu da gayet iyi başarıyor.

Sony'nin tanıttığı yeni ürünü Xperia Z2, özellikleri ile dikkat çekiyor. Sony Xperia Z2 20.7 megapixel kamerası ile 4 GB kesintisiz video kaydı yapabiliyor. 5.2 inç ekran boyutuna sahip ürün, 3 GB ram ve 4 çekirdekli 2.33 Ghz işlemciye sahip. Ürünün tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz:

Sony, Xperia NXT (Gelecek Kuşak) serisinden Xperia S ile Android telefon dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Sony’nin 4 ekran stratejisinde önemli bir yeri olan çift çekirdekli tasarım harikası Xperia S, Sony Bravia HD parlak ekranıyla akıllı ve eğlenceli Android telefon dünyasının yeni ikonu olacak.

Öncelikle Sony Ericsson'un X10 Xperia'sının görünüşünü beğendiğimi söylemeliyim. Cihaz Android işletim sistemini kullanıyor. Telefonda yer alan 8 Mp kamera da gayet etkileyici. Ekran çözünürlüğü ise 480x854 piksel.