Siz Buna Cesaret Edebilir misiniz?

Bu konunun teknoloji ile pek alakası yok aslında. Ama bazı insanlar var ki gerçekten cesaretleri ile paylaşılmayı hakediyorlar. Siz bir gökdelenin tepesinde amuda kalkabilir miydiniz? Ölüme bir adım mesafe kalıyor. Benim izlerken bile içim çekildi, nabzım yükseldi. Bu adam bunu nasıl ve ne cesaretle yapıyor?

40 STORY BUILDING CLIMB and handstand on the edge!: stomach turning.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Esra Canli kullanıcısının resmi

İzlerken kalbim ağzımdaydı resmen. adamından içinde ki cesarete hayran kaldım . belki de enerji içecekleri içmiştir bilmiyorum fakat ben yinede yapmazdım canım tatlıdır benim.

Ersan Kuzulu kullanıcısının resmi

Bu adam delirmiş olmalı hayatta böyle bişey yapmam .. yapamam ki zaten adamın kafasını yaşamak istemezdim. çok değişik ama güzel video bence. izlemek için güzel sadece yapımı güzel olmasa gerek .

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Fuffr hakkında yazabileceğim çok fazla bir şey yok, zira detaylarını ve nasıl çalıştığını bilmiyorum ancak ilgimi çekti ve paylaşmak istedim. Fuffr, telefonunuza dokunmadan telefonunuzu kontrol etmenizi sağlıyor. Artık nasıl bir yöntemle yapıyor emin değilim.

Jean-Baptiste Chandelier, paraşütünü öyle bir kullanıyor ki, resmen rüzgarla dans ediyor. İstediğiniz zaman alçalıp, istediğiniz zaman yükseldiğiniz kuş gibi özgür olduğunuzu hayal edin. İşte bu adam buna ulaşmış :]

Eğer sağlığınıza dikkat etmeye başladıysanız, yaz aylarının başlangıcındaki şu günlerde biraz da kilo vermek istiyorsanız, yürüyüş en önemli sporlardan biri olacaktır. Bunun dışında, sağlıklı bir yaşam için günde 10000 adım atılması da doktorların tavsiyesi.

Tuborg, "adam gibi bira" adında bir kampanya başlatmış. 100% Malt'tan üretilen ürünlerinin diğer biralardan farkını ve kalitesini anlatmışlar. 10 soruluk da küçük bir test var. Bu testin cevapları da zaten sitedeki metinlerde mevcut.