Silkroad Arabian Geliyor

Silkroad online oyuncularının uzun zamandır beklediği ve bir türlü gelmek bilmeyen yeni karakter ‘ Arabi’‘ sona çok yaklaşmış gibi görünüyor. Yapımcılığını Joymax şirketinin üstlendiği ve içerisinde bir çok MMORPG oyunu barındıran Joymax şirketi yıllardır bu alanda MMORPG oyuncularına hizmet vermekte. Uzun zamandır Silkroad online oyuncularının merakla beklediği ve kulaktan kulağa dolaşıp sadece bir söylentiden öte gidemeyen, silkroad’ın arap ırkı, sevenlerini fazla bekletmeyecek gibi görünüyor.

Joymax, Arap ırkının ne zaman geleceğini sır gibi saklamış olsa da bu alanda şirketten dışarıya bilgilerin sızması Joymax yöneticilerinin canını sıkmışa benziyor. Uzun zamandır silkroad online oyununda yer alan (çin,avrua) karakterlerden sıkılan silkroad online oyuncuları artık bu alanda çok başka bir yenilik gelmesi ve gelen bu yenilik ile silkroad onlinenin tekrar yükselişe geçmesini umuyor. Silkroad arabian güncellemesi ile, silkroad tutkunlarının karşısına çıkmayı hedefleyen joymax şirketi neredeyse bu update için gece gündüz mesai yapıyor gibi.

Siteden resmi bir açıklama gelmese de video sitelerinde arap ırkları hakkında bir çok video mevcut ve yeni yılın ilk periyodunda Silkroad Online oyuncuları bu update'i görmeyi umuyor. Update'in yanı sıra silkroad online oyununun bu update ile tekrar yükselişe geçeceği ve rakiplerinden bir adım önde olacağı tartışması da her geçen gün biraz daha artıyor. Joymax şirket bu alanda çalışmalarını son hızla sürdürürken, oyunculara da sadece beklemek kalıyor.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Murat SARISAKAL kullanıcısının resmi

Silkroad oynamaktan pek anlamıyorum ama arap ırkının gelmesi oyun için güzel olacağa benziyor.Bunun yanında Silkroad oyununda ki botları engellerse oyun eski ve kalabalık günlere tekrar döneceğe benziyor.Ama kervan sisteminin eski hale gelmesi çok önemlidir.

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Uzak doğu işlemeleriyle süslenmiş MMORPG türündeki oyunumuz Silkroad Online, Joymax firmasının bize sunduğu güzel oyunlardan bir tanesi.

MMORPG oyunları dediğimiz zaman geçmiş yıllardan beri aklımıza ilk gelen oyunların en başında gelir silkroad online oyunu. Joymax’ın bünyesinde barınan bu oyun defalarca kez bu alanda kendini kanıtlamış ve oyun severlere sürekli, yenilikçi bir katkı sağlamıştır.

Oyun dünyasında MPPROG oyunlarının birbiri ardına yenilerini gördüğümüz bu günlerde oyun yapımcılarıda yaptıkları araştırmalar sonucu MPPROG oyunlarına harcanan zamanın günde haftalık 40 saat olduğu söyleniyor.

Video pazarlama ya da daha yaygın kullanımıyla Video Marketing, özellikle internet ve dijital reklamcılığın yaygınlaşması ile çok daha önem kazandı.

MMORPG Oyunlarına ilgi her geçen gün artarken, oyuncular da artık işin ticari boyutuyla ilgilenmeye başlıyor. Başta Amerika olmak üzere bir çok ülkeden oyun şirketi bu alandaki savaşını sürdürüyor.