Sık Seyahet Edenler İçin Özel Bıçak : Case Hobo Knife

Sık Seyahet Edenler İçin Özel Bıçak : Case Hobo Knife

Eğer sık seyahet ediyorsanız, sık sık da pek bilmediğiniz mekanlarda, küçük yerlerde yemek yemek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Biraz da titizseniz, yemek yediğiniz yerlerde çatala, kaşığa, bıçağa dikkat edersiniz. Peki İsviçre çakısı gibi yanınızda taşıyabileceğiniz bir çatal kaşık bıçak setiniz olsaydı fena mı olurdu?

Amazon'da denk geldiğim Case marka şuradaki ürün, oldukça ilgi çekici ve ilk defa gördüğüm bir konsept. Ben başarılı ve ilgi çekici buldum. Gerçi biraz fiyatı pahalı, 70 Dolar kadar ancak değerlendirmek isteyenler olabilir.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Sosyal Medya mecraları ilgi çekmeye devam ediyor ve kullanıcı sayısını sürekli artırarak markaların bu mecralarda yer almasını artık bir zorunluluk haline getiriyor.

PromoQube firması da sosyal medya ile ilgili ilgi çekici bazı bilgileri bir video haline getirmiş. Önemli ve çarpıcı veriler mevcut. İzlemekde fayda var.

Öyle bir yemek sipariş sitesi düşünün ki ister evde, ister yolda, isterseniz işte olun binlerce yemek çeşidinden biri en hızlı şekillde ayağınıza gelsin.Üstelik farklı ödeme seçenekleri sayesinde hiç bir güvenlik sorunu yaşamadan. Ben bu şekilde kusursuz hizmet veren bir site tanıyorum: www.istelezzet.com

Sitenizdeki geri dönüşümü arttırmak , gelen kullanıcının elini boş döndürmemek için pek çok yöntem uygulayabilirsiniz. Bunlardan birisi de 404 yani "Sayfa Bulunamadı" hatasında kullanıcılara güzel ekranlar sunmak.

İnternet üzerinde zaman geçirmek için bulabileceğin pek çok ilginç ve eğlenceli site mevcut. Bunlardan bir kaçını sizler için derledim :

Rahat ve huzurlu yaşantısı ile bilinen İzmir, hayatınızı geçirmek için tercih edeceğiniz en güzel illerden biridir.