Samsung Jack

Samsung'un yeni modeli Jack, Windows Mobile kullanıyor. Geniş klavyesi ile hızlı sms ve e-posta yazabilmenize imkan tanıyor.

Telefonda video kayıt özelliği de bulunan 3.2 Mp bir kamera yer alıyor. 256 Mb ram ve WiFi da diğer artılar. Office Mobile ile de tüm word, excel, pp belgelerini kullanabiliyorsunuz. Samsung Jack yurt dışında yaklaşık 100 dolar'dan satışa sunulacakmış.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Samsung'un yeni telefonu Galaxy S5 başta Amerika olmak üzere pek çok ülkede satışa çıktı. Toplam 125 ülkede satışta olan Samsung Galaxy S5 ile birlikte, Samsung yeni giyilebilir teknoloji ürünleri Samsung Gear 2, Gear 2 Neo ve Gear Fit de raflardaki yerini aldı.

Samsung Saga, 2.5 inç dokunmatik bir ekrana sahip. Qwerty klavyesi de dikkat çekiyor. Telefonda Windows Mobile kullanılıyor.

Üründe internete erişiminizi kolaylaştıracak WiFi özelliği bulunuyor. Telefonda 2 Mp kamera da mevcut. Telefonun ağırlığı ise 130 gr.

Samsung, Barcelona'daki Dünya Mobil Kongresi'nde, giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Bu yeni ürünün adı Gear Fit. Samsung Gear Fit, giyilebilir bir fitness bilekliği. Aslında bu ürün Ftibit Flex gibi sadece bir fitness bilekliği değil.

Cep telefonununda ofis dosyalarını okumak isteyenler için Mobile Office programını tavsiye ederim. Günümüzde office işlemleri için ille de ofisteki bilgisayarın başında yapılmak zorunda değil. İnternetin kullanımının gelişmesi ile artık şirketler online ofis sistemleri üzerinden işlemlerini yapabilir hale geldi. İhtiyaçlar doğrultusunda da insanlar önemli dökümanlarını yanlarında taşıma ihtiyacı duyuyor. İşte tam bu alanda da cep telefonları ihtiyacımızı karşıkamak üzere imdadımıza yetişiyor.

Ben bir öğretmen olarak sürekli olarak office programları kullanmaktayım. Okullarımızda ki bilgisayarlarda mecburi işletim sistemi Windows olduğundan Microsoft'un office programları ile çalışmamız gerekiyor. Ama ben şahsi işlerimi Linux Dağıtımları ve Open Office ile yapmayı seviyorum.  Neyse konuyu fazla dağıtmadan programı tanıtayım.

Android için geliştirilmiş Samsung Remote uygulaması ile Samsung Akıllı Televizyonunuzu kontrol edebilirsiniz. Mobil cihazınızı bir uzaktan kumandaya çevirmek bu uygulama ile çok basit.