Samsung Galaxy S5 ve Samsung Gear 2 Satışa Çıktı

Samsung Galaxy S5 ve Samsung Gear 2 Satışa Çıktı

Samsung'un yeni telefonu Galaxy S5 başta Amerika olmak üzere pek çok ülkede satışa çıktı. Toplam 125 ülkede satışta olan Samsung Galaxy S5 ile birlikte, Samsung yeni giyilebilir teknoloji ürünleri Samsung Gear 2, Gear 2 Neo ve Gear Fit de raflardaki yerini aldı.

Samsung Galaxy S5'de 5.1-inch ekran, quad-core 2.5GHz işlemci, 2GB RAM, 16/32GB of hafıza ve 16-megapixel kamera yer alıyor. Bununla birlikte, daha önce şurada bahsettiğimiz gibi Galaxy S5 nabız ölçebiliyor.

Ürün Türkiye pazarında da satışa çıktı.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Samsung, Barcelona'daki Dünya Mobil Kongresi'nde, giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Bu yeni ürünün adı Gear Fit. Samsung Gear Fit, giyilebilir bir fitness bilekliği. Aslında bu ürün Ftibit Flex gibi sadece bir fitness bilekliği değil.

Samsung Galaxy S5'in içerdiği yeni özelliklerden biri de nabız ölçmek. Galaxy S5'in kamera flash'ının yanında bulunan bir sensöre parmağınızın ucunu bir kaç saniye tuttuğunuzda nabzınızı ölçebiliyor.

Samsung Galaxy S5 Mini, Samsung’un Galaxy S5 modelinin ekranı ve donanımı biraz kırpılmış bir versiyonu. Samsung bu konuda elini bazen bol tutuyor, bazen de ipin ucunu kaçırıyor.

Akıllı cep telefonu dünyasında yeni bir isim olan Galaxy S II, geçtiğimiz günlerde piyasa sunulmuştu. İşte Galaxy S II'nin ardından yepyeni Galaxy S III dedikoduları gündeme yayıldı.

Cep telefonlarında ve tablet pc’lerde Android işletim sisteminin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte cep telefonu / tablet Pc üreticileri de büyük bir hızla piyasaya yeni ürünler sürmeye başladılar.