Samsung Galaxy S3 Dedikoduları

Akıllı cep telefonu dünyasında yeni bir isim olan Galaxy S II, geçtiğimiz günlerde piyasa sunulmuştu. İşte Galaxy S II'nin ardından yepyeni Galaxy S III dedikoduları gündeme yayıldı.

Bir teknolojik ürün piyasa sürüldükten hemen sonra bir sonraki versiyonun dedikodusu yayılır. İşte bu düzen Samsung’un Galaxy S2’si ile bozulmadı. Geçtiğimiz günlerde piyasa sunulan akıllı cep telefonu Galaxy S 2'nin ardından Galaxy S3 cihazı için dedikodular yayılmaya başladı. Daha kimsenin aklında Galaxy S3 yokken, ufak bir fısıltıyla yayılan haber güçlü bir kaynaktan cereyan ettiğinden ötürü bu cihazın çıkabilme ihtimali de oldukça yüksek görünüyor.

Galaxy S2 cep telefonu, piyasaya sürüldüğünde iPhone 4’e benziyordu ve bu benzerlikten ötürü de sıkıntılı bir dönem geçirmişti. Ancak bu durum Samsung Galaxy S3'de çok daha farklı olacak gibi görünüyor.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Samsung'un yeni telefonu Galaxy S5 başta Amerika olmak üzere pek çok ülkede satışa çıktı. Toplam 125 ülkede satışta olan Samsung Galaxy S5 ile birlikte, Samsung yeni giyilebilir teknoloji ürünleri Samsung Gear 2, Gear 2 Neo ve Gear Fit de raflardaki yerini aldı.

Akıllı telefon piyasasının devlerinden bir tanesi olan Samsung firmasının, en çok beğenilen akıllı telefon serilerinden bir tanesidir.

Cep telefonlarında ve tablet pc’lerde Android işletim sisteminin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte cep telefonu / tablet Pc üreticileri de büyük bir hızla piyasaya yeni ürünler sürmeye başladılar.

Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 donanım ve yazılım açısından harikulade Android akıllı telefon örneklerinden. Bununla birlikte cihazlarında dayanıklı olmaları da en az iç donanım özellikleri kadar önemli. Zira hemen kırılabilen bir HD ekranın hiçbir anlamı yok.

Samsung Galaxy Grand 2, aynı isimli serinin ikinci jenerasyon üyesi sayılıyor. Bu seri, giriş / orta seviyedeki cep telefonu modelleri içeriyor. Yani kullanıcılara düşük fiyata akıllı telefon kullanma deneyimi yaşatıyor.