Saat Modelleri

Saat Modelleri

Saat kadın erkek herkesin en sevdiği aksesuarlar arasında yer alıyor. Sadece zamanı gösterme amacıyla kullanılmayan saatler, kombinlerin tamamlayıcısı bir aksesuar olarak çok fazla kullanılıyor.  En sevilen saatler arasında yer alan Swatch saat modelleri hem bayan hem erkek modelleri ile beğeni topluyor.

Swatch Saat Modelleri

Swatch saat en çok sevilen saat markalarından biri olarak ilk sıralarda yer alıyor. Hem metal hem deri kordonları ile pek çok farklı tarzda kullanıma uygun sunulan saatler 2016 yılında da oldukça şık tasarımlar halinde satışa sunuluyor.

Bayan saat modellerinde sezonun en popüler rendi olan bakır rengi ürünleri ile bayanlara hitap eden saatler, en sevilen renklerde deri kordonları ile de erkeklere hitap etmeyi başarıyor.

Çelik kasa, su geçirmezlik, değişebilen kordon gibi özellikleri ile hem sağlam ve kullanışlı hem de değiştirilebilir özelliği ile herkesin beğendiği bu saatler geniş bir fiyat aralığında satışa sunuluyor. her zevke ve her bütçeye hitap eden bir Swatch saat için http://www.bilio.com/kol-saati-c65/swatch/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Daha önce Google'ın Android Wear işletim sisteminden bahsetmiştim. Görünen o ki, akıllı saatler ve Android Wear hayatımıza beklenenden daha hızlı girecek.

Uzun süredir bir şeyler yazmıyorum aslında. Ama internette oldukça vakit geçiriyorum. Yeni projeler peşinde koşup, bolca makale okuyorum işimden artan zamanlarda. İnternette gezerken de oldukça "acayip" ürünlerle karşılaşıyorum.

Android Wear, Google'ın Akıllı Saatler (smartwatches) için geliştirdiği işletim sisteminin adı. Akıllı telefonlar hayatımızın içine bu denli girmişken bu akıllı ve giyilebilir cihazlara bakalım ne kadar sürede adapte olacağız.

Kadınlar için en rahat kıyafetin pantolon olduğu bilinir. Bu yüzden etekten ziyade pantolon modellerine yönelirler. Ancak yeni sezon kadınların bu seçimini değiştirecek gibi görünüyor.