Ruffles ile Facebook 101 Plus, ÇanakOkey Plus ve Tavla Plus Oyunlarında Bedava Çip Yükleme

Ruffles ile Facebook 101 Plus, ÇanakOkey Plus ve Tavla Plus Oyunlarında Bedava Çip Yükleme

Facebook'da bizim kültürümüzde de yer alan en keyifli oyunların başında okey geliyor. Bunun sebepleri arasında eşli, tek olarak, 101, katlamalı, katlamasız gibi alternatiflerinin yer alması ve bir topluluk oyunu olması olabilir. Bunu  elbette tavla takip ediyor. Bu tarz oyunlar Facebook'da da en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Peak Games'in hazırladığı bu oyunlarda odalara girebilmek, masalara oturabilmek için Çip adı verilen sanal paraya ihtiyacınız oluyor.

Facebook 101 Plus, Tavla Plus, Çanak Okey gibi oyunlarda bir ücret ödemeden günlük oyunu ziyaretlerinize göre çip kazanabildiğiniz gibi para ile satın alabiliyorsunuz. Bunun dışında özel kampanyalarla da ücretsiz çip kazanabiliyorsunuz. Ruffles'da yeni bir kampanya ile bu Facebook oyunlarında ücretsiz çip kazanmanızı sağlıyor.

Ruffles paketlerinden çıkan kodları oyun içerisinde çip yükleme kutusuna yazarak bedava çip kazanabilirsiniz. Hesabınıza anında yüklenen çiplerle daha büyük riskler içeren masalara oturabilirsiniz. Peak Games ve Ruffles arasındaki bu anlaşma cips yemeyi seven Facebook oyuncularını oldukça memnun edecektir.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Selime KARA kullanıcısının resmi

bu bilgi çok iyi o kadar oynuyorum bu işe yaradıklarını bilmiyordum . denicem bakalım artık.. 101 olusu çok oynardım şimdi daha çok oynarım :)

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Facebook'u insanlar arasında popüler yapan en önemli nedenlerden birisi de "eğlenerek zaman öldürülebilmesi". Oyunlar şüphesiz ki bunun en önemli parçası. Facebook üzerinde arkadaşlarınızla ya da hiç tanımadığınız başka insanlarla bir masaya oturup 100 Okey oyununu oynayabiliyorsunuz.

Dünya oyuncularının da gözünün ve kulaklarının hatta bilgisayar ve klavyelerinin de bu bizim bedava tarayıcı oyunu buluşumuzda olduğunu biliyoruz.

Facebook kullanım oranını, şimdi mobil alanda yaptığı atakla daha da arttıracak. Facebook, GSM operatörleri ile yaptığı anlaşma sayesinde, kullanıcılarına, mobil cihazlardan ücretsiz bağlantı imkanı sağlıyor. Bu uygulama, 3 operatörde de (Turkcell, Vodafone, Avea) geçerli.

Bu oyun Zynga firmasının yapmış olduğu Fishville oyununa rakip olarak görünse de, kesinlikle görsel olarak rakip olamayacak düzeyde.

Dijital dünyada ilklere imza atmaktan sıkılmayan Ruffles, yine Türkiye’de ilk olan bir kurguya imza atmış ve bu defa viral video, mobil eğlence ve sosyal medyayı tek bir oyun içerisinde birleştirmiş. Türkiye’de bir ilk olan annotation teknolojisi ile hazırlanan oyunda, eğlenceli bir ev partisi ile başlayan hikayede tanıştığımız güzel bir kızı elde tutmak için oldukça yoğun çaba harcıyoruz…