Resim Düzenleme İçin 20'den Fazla Photoshop Actions'ı

Photoshop kullanırken işlerimizi hızlandırmak için sık sık yaptığımız işlemleri action olarak kaydedebiliyor ve bunları daha sonra otomatik olarak istediğimiz resimlere uygulayabiliyoruz. Peki yandaki gibi kaliteli efektlerin hazır bir şekilde action listenizde yer almasını istemez miydiniz? Birbirinden güzel, 20'den fazla Photoshop Actions'ını şuradan indirip, yükleyebilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Web tasarımı ile ilgilenen pek çok kişinin vazgeçilmez programı olan photoshop ile birbirinden güzel ve farklı arayüzlerin , nasıl yapıldığını anlatan örnek dersler 'e ulaşmak için buradan buyrun.

Ayrıca şurada photoshop ile nasıl modern görünümler oluşturabileceğinizi öğrenebilirsiniz.Ayrıca takım çantasını tamamlamak için de şuradaki 100 etkileyici fırça'yı indirebilirsiniz.

Resim düzenleme yazılımlarının içerisinde şüphesiz ki lider olan uygulama Photoshop. Ancak Photoshop'un ücretli olması insanları ücretsiz alternatifler aramaya yönlendirebiliyor. Photoshop'a kafa tutabilecek pek çok kaliteli ve ücretsiz program mevcut.

Tasarımcıların vazgeçilmez programı PhotoShop ile tasarımlardaki yazılarınıza uygulayabileceğiniz 30 harika yazı efekti şurada listelenmiş , göz atmakta fayda var ;

Basit resim düzenleme işlemlerinizi yapmak için Photoshop kadar kompleks bir uygulamayı kurmanıza ve kullanmanıza gerek olmayabilir. Bu işler için kullanabileceğiniz, boyutları 2 MB'dan daha az olan 8 adet alternatif programa şuradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinden online olarak kullanabileceğiniz Pixlr ve Sumo 'yu da deneyebilirsiniz.

Tasarım için en önemli programlardan birisi olan photoshop'da hazırlanmış , yüzlerce kaliteli ve ücretsiz kaynağı içerisinde barındıran en iyi siteler ;