Reklam Store Yenü Yüzü İle Hizmete Girdi

Türkiye'de bir türk firması olarak belkide web sitesi sahiplerine en fazla güven veren reklam ağı olan ReklamStore , yeni bir arayüz ile karşımıza çıktı.Umarım bu değişiklik ile reklam veren sayısında da bir artış olur ve Türkiyede internet reklamcılığı konusunda , kaliteli hizmet veren bir firma bu pastadan daha büyük bir pay alır.

Düzenleme : Bir kaç dakikalığına aktif olmuştu ama şimdi tekrar eski haline gelmiş.Demekki arada sırada test yapıyorlar.Yeni görüntüsünü görmek için buraya bakabilirsiniz.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Misafir kullanıcısının resmi

Reklamstore güzel bir hizmet verse de ücretli olması bir dezavantaj. İnternetten etkili reklam yapan bir sürü site var. Mesela Reklamingo sitesi bunlardan birisi.

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Daha önce pilli ilanın açıldığını şurada ve burada belirtmiştim.Daha sonra verdiğim ilanlardan yola çıkarak , doğru kullanıcı profilini seçmenin önemli olduğuna da şurada değinmiştim.Aradan uzun süre geçti tabiki ve ben bu süre içerisinde yine ara ara pilli ilan'ı kullanmaya devam ettim.

Reklam dünyasının yaratıcı ve gülen yüzünü kampüslere taşıyan REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE, dünyanın en eğlenceli, özel ve bol ödüllü reklam filmlerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.

 

Tamamen yenilenen içeriğiyle REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE, 12 Mayıs Salı günü, Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Sinemar 2 Salonu’nda! 40 dakika boyunca reklam dünyasının en seçkin çalışmalarını 11:00, 12:00, 13:00 14:00 ve 15:00’te başlayacak seanslarda seyredebilirsiniz… girişler tabii ki ücretsiz.

Başarılı bir dijital pazarlamanın sırrı internet reklamlarıdır, internet reklamları sayesinde hem online hem de fiziksel mağazanızın satışlarını artırabilir, marka bilinirliğini yükseltebilir ve yeni müşteriler edilebilirsiniz.

Reklam artık bir ürünün satılabilmesi ve kabul görebilmesi için olmazsa olmaz bir araç haline geldi.Bu durumda reklamlarımızın alışılagelmişin dışında olması da bilinirliliği ve tanıtımı arttıracak , dolayısı ile amacımıza daha çabuk ulaşmamızı sağlayacaktır.

İşte sizlere de bol bol fikirler verebilecek 192 adet yaratıcı reklam hareketi justcreativedesign tarafından listelenmiş.Bizlere de buradaki listeyi iyice incelemek ve kafamızdaki ampülü hiç söndürmemek kalıyor :)

Yellow Pages çevrimiçi hizmet veren firma rehberidir. 1970 yılında Amerika’da doğmuştur. Türkiye ile birlikte 75’ten fazla ülkede firma sahiplerine yardımcı olur. Firmanızın reklamını çok kolay bir şekilde bu adreste yayınlayabilirsiniz.