Primo Pdf : Ücretsiz Pdf Yazıcı / Oluşturucu

Herkes tarafından kabul gören bir format omasına rağzmen pdf oluşturmak zahmetli bir iştir.Eğer siz de word'de , excel'de vs.. hazırladığınız dökümanı ücretsiz olarak pdf'e çevirmek istiyorsanız primo pdf'i deneyebilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Web teknolojilerinin gelişmesi ile, web üzerindeki ihtiyaçlar doğal olarak paralel. Eğer sizin de bu paralellik doğrultusunda, yapacağınız web uygulamanızda Excel benzeri bir çalışma sayfasına, tabloya ihtiyacınız olacaksa Wijmo'nun ürettiği SpreadJS uygulamasını incelemenizde fayda var.

Adobe'un resmi sitesinden CS2 ürünlerini ücretsiz olarak indirebiliyorusunuz. Daha önceden de indirilebilir durumda mıydı bilmiyorum. Ben bugün farkettim ve paylaşayım dedim. Bir nevi Pazar sürprizi :)

İnternet üzerinde video paylaşım sitelerinin artması ile herkes kendi videolarını çekip internette yayınlamaya başladı.Ancak buradaki en önemli eksiklik videolardaki çekimin kalitesiydi. Hergün Beş Dakika , bir gün içerisinde en azından 5 dakikanızı keyifli geçirmek istiyorsanız , düzenli olarak alabileceğiniz bir video kapsülü :) Çekimler profesyonel olarak yapıldığı ve oyuncular da tiyatro bölümü öğrencileri olduğu için , verilen emek de göz önünde bulundurulduğunda , sıradan paylaşım sitelerinde kendi stand-up 'ını yapan kişilerden bir kaç gömlek üstünler. Bununla beraber , bu imkanları sizlere de sunuyorlar. Yani eğer siz de kendinizi komik ve sempatik hissediyorsanız neden 5 dakikalığına da olsa ünlü olmayasınız?

Bilgisayarla uzaktan yakından tanışan bir insan mp3'ün ne anlama geldiğini bilir.En popüler ses dosyası uzantılarından bir tanesi olan mp3 'e koreden bir rakip çıktı.
mt9 isimli bu yeni ses dosyası uzantısını koreli uzmanlar mp3'e bir alternatif olarak değil onun yerini alabilecek yeni bir veliaht olduğuna emin oldukları için tavsiye ediyorlar.mt9'un, mp3 e rakip olduğunu dünyanın önde gelen ses ve görüntü standartları sağlayıcısı MPEG, mt9 ses uzantısını bir sonraki sıkıştırılmış dijital ses formatı olarak en populer aday gösterdi.

Drupal'da eğer bir içeriğinizin birebir kopyasını oluşturmak çok kolay. Hatta standart metin tabanlı bir içerikten ziyade, örn; Webform ile oluşturduğunuz bir formun, tüm alanları ile birlikte birebir bir kopyasını üretmek istediğinizi varsayalım. Bu ve bunun gibi ihtiyaçlarınızda kullanmanız gereken tek modül Node Clone.