Post Reklam

Sevgililer Gününüzü Böyle Renklendirin

Sevgililer Gününüzü Böyle Renklendirin

Sevgililer günü sevdiğiniz kişiye duyduğunuz aşkı taçlandırmak için büyük bir fırsat. Romantik dakikalarla geçmesini istediğiniz sevgililer günü sevenlerin duygularını birbirine anlatmasının yollarından biri çok özel hediyefabrikasi sevgililer günü hediyesi alıp vermekten geçiyor. Çiftlerin baş başa vakit geçirerek değerlendirdiği sevgililer gününde birbirlerine sundukları bu armağanlar o günü unutulmaz kıldığı gibi birbirleri arasındaki bağı da kalıcı hale getiriyor.

Sevgililer günü hediyelerini alınırken dikkat edilmesi gerekenler

Sevgililer günü hediyelerini alınırken dikkat edilmesi gerekenler

Sizlere de zamanın popüler kültür etkisinde kalmış çiftlerinden değilsiniz eğer sevgililer günü geldiği zaman erkek arkadaşınız için özgün bir hediye bulmanın ne denli değerli bir şey olduğu hakkında fikriniz bulunuyordur. Eğer sizler de erkek arkadaşınıza her yerde satılan klasik sevgililer günü hediyelerinden almayı düşünüyorsanız hiç hediye almamanızı tavsiye ederiz. Tabii ki bu kiminle sevgili olduğumuza göre değişecektir ama hiçbir insan aynı gün on binlerce insan ısıtılan hediyenin aynısından istemez kendisi için biraz uğraşılması herkesin hoşuna gitmektedir.

Mini Maker Motorlar

Mini Maker Motorlar

Teknolojinin tam da içinde yaşadığımız günümüz dünyasına, “kendi cihazını, robotunu, makineni kendin yap” sloganı hâkim. Hem hobi olarak hem de profesyonel anlamda biraz teknik ve elektronik bilgi ile yeni ürünler, tasarımlar oluşturmak mümkün. Bu bağlamda maker marketlerden kolaylıkla edinilebilen servo, step motorlar, titreşim motorları hayal edilen cihazların gerçeğe dönüştürülmesine yardım etmektedir. Titreşim motorları, servo ve step motorların fiyatları, kullanım alanları ve modelleri için tıklayınız.

Eticaret

Eticaret

Sizlere sunduğumuz eticaret hizmetinden sizler de faydalanın. Öyle ki her zamankinden hızlı ve daha düzenli bir iş ortamına siz de bizim ile sahip olun. Bizim ile irtibata geçerek hakkımızda bilgi alabildiğiniz gibi sipariş de verebilirsiniz. http://www.ticimax.com internet adresine tıklayarak sitemizi ziyaret edebilir. Böylelikle her an destek alıp hayatınızdaki değişiklere bünyemiz ile yer verebilirsiniz.

Türkiye’nin Firma Rehberi: Yellow Pages

Türkiye’nin Firma Rehberi: Yellow Pages
Yellow Pages çevrimiçi hizmet veren firma rehberidir. 1970 yılında Amerika’da doğmuştur. Türkiye ile birlikte 75’ten fazla ülkede firma sahiplerine yardımcı olur. Firmanızın reklamını çok kolay bir şekilde bu adreste yayınlayabilirsiniz. Reklamınız yayınlandığı takdirde müşteri bulma hızınız anında artar.  Artık siz ve firmanız için iyi şeyler yapabilen bir adres var. İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Firma reklamları konusunda kafanız karışık mı? O zaman Yellowpages.com.tr tam size göre bir yer.

Vodafone Tarifleri İle Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Vodafone Tarifleri İle Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Herkes telefonu farklı amaçlarla kullanmak ister. Kimi sadece arama yapıp mesaj atmayı sever, kimi saatlerce telefon ile konuşmaktan hoşlanır. Son yıllarda buna bir de teknolojinin bir lütfu olan internet eklenince kafalar karışmaya başladı haliyle. Peki, elinizden düşürmediğiniz, bütün hayatınızı programlayan telefonlarınız için en uygun tarifeler hangileri?

Her Mobil Oyunu Açtığınızda Bizleri De Hatırlamanız Dileğiyle

Her Mobil Oyunu Açtığınızda Bizleri De Hatırlamanız Dileğiyle

Android cümlesini ilk kez bilim kurgu filmlerinde duymuş olma olasılığımız çok muhtemel. Robotik bir kavram. Bugün ise en büyük destekçimiz, yaşam koçumuz belki de asistanımız. Kısaca Google tarafından yoğun şekilde desteklenen cep telefonu işletim sistemi ve her geçen gün artarak hayatımızda yer almaya devam ediyor. Peki, hayatımızda bu kadar yer edinmiş bir kavram sadece hayatımızı mı kolaylaştırıyor? Hayır,  sadece kolaylaştırmıyor eğlendiriyor da.

Sayfalar

Subscribe to RSS - Post Reklam