Playstation Efsanesi Türkçe 3D Destekli Uncharted 3 İçin Ön Sipariş Ver Özel Hediyeleri Kazan!

2011’in en çok beklenen oyunlarından biri olan oyun dünyası efsanesi Uncharted’ın son bölümü Uncharted 3: Drake’s Deception’ın çıkışı yaklaşıyor. 3D’de oynanabilen Uncharted 3: Drake’s Deception, servet avcısı Nathan Drake’in Arap Çölü’nün merkezine doğru yüksek bahisli bir sefere çıkmasıyla birlikte, oyuncuları dünyanın çeşitli yerlerindeki şaşırtıcı mekanlara doğru sinematik bir yolculuğa çıkarıyor.

Çıktığı günden bu yana satışı milyonları bulan ve geçtiğimiz ay yayınlanan beta sürümü ile meraklılarının yüzünü güldüren Uncharted 3: Drake’s Deception, Türkçe seslendirmeli olarak satışa çıkıyor. Üstelik, oyun henüz çıkmadan sipariş verdiğiniz takdirde, koleksiyon severlerin yüzünü güldürecek hediyeler sizi bekliyor!

Multiplayer uyumlu oyunu ünlü sanatçılar Türkçe olarak seslendiriyor: Ana karakter Nathan Drake’i, en son Muhteşem Yüzyıl’daki Pargalı Damat İbrahim Paşa rolü ile gönüllere taht kuran Okan Yalabık seslendiriyor. Drake’in en iyi dostu Victor Sullivon karakterini ise en son Behzat Ç. dizisindeki Şevket rolü ile ön plana çıkan Ege Aydan seslendiriyor.

Oyunu satın almak için çıkmasını beklemeyen sıkı Uncharted hayranları, oyuna özel hediyelerin sahibi olma ayrıcalığını elde edecek. Ön sipariş verenlere Uncharted 3 ajandası, oyunu TeknoSA’dan ön sipariş edenlere ise Uncharted 3 PlayStation 3 kaplaması hediye ediliyor.

Özel Uncharted 3 hediyeleri kazanmak ve PlayStation ile ilgili en güncel haberler için https://www.facebook.com/PlaystationTr sayfasını takip edin!

 

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Oyun severleri ve eğlence tutkunlarını bir araya getiren Sony PlayStation GameFest, oyun dünyasının fantastik kurgusunu, parti atmosferiyle birleştiriyor. Ortaya oyun ve gerçeği bir arada sunan, şimdiye kadar hiç deneyimlenmemiş yeni bir eğlence anlayışı çıkacak.

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen E3 Fuarı'nda tanıtılan Sony PlayStation 3D TV satışa sunuluyor.

Karakter gelişimi 0-5 yaş arasında oluşan bir süreçtir. Bu nedenle çocuklarınızın doğru oyuncaklarla oynaması onların hayatlarında oldukça önemli etkiler yaratan bir durumdur.

Tüm dünyada ve Türkiyede'de 90'lı yıllarda yaşayan çocukların iyi bildiği bir televizyon efsanesi olan Power Rangers'ın MMO oyunu çok kısa bir süre önce zaten duyurulmuştu. Oyun açık betada ama maalesef bizim şu anda oynamamız mümkün değil.

Tablet piyasasına hergün yeni bir oyuncu giriyor. Özellikle Android tablet piyasası gün geçtikçe daha da büyüyor.