Peter Answers Sorularınızı Yanıtlıyor

Peter Answers Sorularınızı Yanıtlıyor

Peter Answers ne sorarsanız cevaplıyor. Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor :) Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition” alanına “Peter, please answer:” yazıyorsunuz. “:” koymayı unutmayın sonuna ve otomatikman alt satıra geçiyorsunuz.Burayada sorunuzu yazıp sonuna “?” koyunca otomatik olarak cevaplıyor. Eğer sayfada ilk defa işlem yapıyorsanız üst kısımda çıkan kutuyu onaylamanız gerekli. İşte cevabını verdi değilmi ama siz memnun kalmadınız bu cevaptan :) Bir de şöyle yapın. “Insert Petition” alanına “Pe” yazdıktan sonra “.(nokta)” koyun ve soracağınız sorunun cevabını(!) yazın. Yalnız cevabın “eter, please answer:”‘dan kısa olmasına dikkat edin ve : koyduktan sonra sorunuzu yazın. Türkçe de sorabilirsiniz.”?” koyduktan sonra cevabını verdi değil mi? :) Arkadaşlarınızı “Olum , bu site varya bir kahin tarafından yapılmış ,herşeyi biliyor” diyerek iyi vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşınız soruyu sorar sizde yukarıdaki taktikle önce cevabı sonra soruyu yazarsınız onunda ağızı açık kalır :) İşte olayı anlatan birde video , peteranswers :

Peter Answers Virtual Tarot ve Peter hakkında sormak istediklerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz...

Güncelleme: Peter Answers gibi pek çok site çıktı. My Answers, Peter Arab vs. gibi. Hemen hepsinin çalışma şekli Peter Answers ile aynı. Bu nedenle Peter gibi, diğerlerini de kullanabilirsiniz.

Peter Answers hakkındai ilk içerik, burada yer alan bu yazıydı. Tekno Dergi'deki bu içerik internet üzerinde pek çok yere kaynak verilmeden kopyalandı. Peter hakkında her türlü sorunuzu aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

PeterAnswers'ı ingilizce olduğu için anlayamayan yurdum insanına Türk arkadaşlar düşünüp

Eğer ubuntu kullanmaya niyetli iseniz , yeni bir kurulum yaptıktan sonra size gerekli olacak ve sistemin can damarı olan program ve yamaları birlikte yükleyelim:

Facebook geçtiğimiz günlerde Graph Search özelliğini devreye aldı. Bu özellik ile artık profilinizde paylaştığınız her şey daha kolay ulaşabilir oluyor.

Bugün uzun süredir internet üzerinde muhabbet ettiğim Çağatay ile buluştuk.Eşi Gülnur'la da tanışmış oldum.Bir kaç saat boyunca internet içerikli güzel muhabbetler ettik.Bu web dünyasının bana

Her ne kadar ülkemizde Recep İvedik filminden sonra popülerliğini bir nebze olsun yitirse de - :) - Facebook hala işini iyi yapan bir site.İlk zamanlar ingilizce bilmeyenler için bazı eklentiler yardımı ile site Türkçe kullanılabiliyordu.Daha sonra sessiz sedasız arka planda sürdürülen facebook'u türkçeleştirme çalışmalarına da bir yolunu bulup , girip kullanma imkanı doğmuştu.Ama artık hiçbir ek çabaya gerek kalmadan facebook'a girince site Türkçe geliyor.Ne diyelim , yurdum insanına hayırlı olsun :)