Peter Answers Sorularınızı Yanıtlıyor

Peter Answers Sorularınızı Yanıtlıyor

Peter Answers ne sorarsanız cevaplıyor. Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor :) Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition” alanına “Peter, please answer:” yazıyorsunuz. “:” koymayı unutmayın sonuna ve otomatikman alt satıra geçiyorsunuz.Burayada sorunuzu yazıp sonuna “?” koyunca otomatik olarak cevaplıyor. Eğer sayfada ilk defa işlem yapıyorsanız üst kısımda çıkan kutuyu onaylamanız gerekli. İşte cevabını verdi değilmi ama siz memnun kalmadınız bu cevaptan :) Bir de şöyle yapın. “Insert Petition” alanına “Pe” yazdıktan sonra “.(nokta)” koyun ve soracağınız sorunun cevabını(!) yazın. Yalnız cevabın “eter, please answer:”‘dan kısa olmasına dikkat edin ve : koyduktan sonra sorunuzu yazın. Türkçe de sorabilirsiniz.”?” koyduktan sonra cevabını verdi değil mi? :) Arkadaşlarınızı “Olum , bu site varya bir kahin tarafından yapılmış ,herşeyi biliyor” diyerek iyi vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşınız soruyu sorar sizde yukarıdaki taktikle önce cevabı sonra soruyu yazarsınız onunda ağızı açık kalır :) İşte olayı anlatan birde video , peteranswers :

Peter Answers Virtual Tarot ve Peter hakkında sormak istediklerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz...

Güncelleme: Peter Answers gibi pek çok site çıktı. My Answers, Peter Arab vs. gibi. Hemen hepsinin çalışma şekli Peter Answers ile aynı. Bu nedenle Peter gibi, diğerlerini de kullanabilirsiniz.

Peter Answers hakkındai ilk içerik, burada yer alan bu yazıydı. Tekno Dergi'deki bu içerik internet üzerinde pek çok yere kaynak verilmeden kopyalandı. Peter hakkında her türlü sorunuzu aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

PeterAnswers'ı ingilizce olduğu için anlayamayan yurdum insanına Türk arkadaşlar düşünüp

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Maltepe Üniversitesi Bilişim Günleri, bu yıl da 21-22 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Etkinlik programı aşağıdaki gibi;

21 Mayıs Perşembe :

  • 13:30-14:00 : Açılış Konuşması
  • 14:00-14:50 : “Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Türkiye’deki Geleceği” Doç. Dr. Mustafa ALKAN (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)
  • 15:00-15:50 : “Turkcell 3G ile Bağlan Hayata” Levent ACARER (Turkcell)
  • 16:00-16:50 : “Ünivercell” Orhan YILDIRIM (Turkcell)

22 Mayıs Cuma :

Gmail kullananlar bilir ki bazı mailler can sıkıcıdır. Bunlar reklam mailleri olabilir, istemediğimiz kişilerden gelen mailler olabilir. Biz bunları bazen görmek istemeyebiliriz, fakat nasıl engelleyeceğimizi de bilemeyebiliriz.

Eğer ubuntu kullanmaya niyetli iseniz , yeni bir kurulum yaptıktan sonra size gerekli olacak ve sistemin can damarı olan program ve yamaları birlikte yükleyelim:

Bilgisayar oyunları çağımızda her geçen gün müthiş bir gelişme yaşıyor. Yenilenen teknolojiler, çizimler, ortam modellemeleri, insan modellemeleri, grafik motorları vs. Tabi bir yerde pazar olarak da oldukça büyük.