Özel Uçak Kiralama Fiyatları ve Uçak Modelleri

Özel Uçak Kiralama Fiyatları ve Uçak Modelleri

Gökyüzünde uçmanın hayal olduğu binlerce yıldan sonra insan yaşamını değiştiren buluşların en önemlilerinden biri şüphesiz hava araçları! Yaşam kalitesini arttıran pek çok teknolojik ilerleme sayesinde zaman çok daha hızlı akıyor. İş dünyası ve kişisel amaçlarla uçak kiralamak artık olağan bir durum. Havacılık sektöründe son yıllarda makul seviyelere inen örnek özel uçak kiralama fiyatlarını, merak edenler için derledik!

  • 8 Yolcu kapasiteli, 1900 mil maksimum menzile sahip Citation Excel-XLS özel uçak kiralama bedeli saat ücreti: 3000 Euro
  • 8 Yolcu kapasiteli, 2000 mil maksimum menzile sahip Hawker 700 saat ücreti; 2500 Euro
  • 8 Yolcu kapasiteli, 3310 mil maksimum menzile sahip Citation Sovereign saati; 3000 Euro
  • 7 Kişilik 4623 km menzile sahip Learjet 60 saat ücreti; 4000 $
  • 8 Yolcu kapasiteli, 31219 km maksimum menzile sahip King Air 200; 1750 $

Özel Uçak Kiralama Sektöründe Görülmemiş Yoğunluk!

Giderek talebin arttığı özel uçak kiralama hizmetlerinden çoğunlukla üst düzey yöneticiler, tura çıkan müzik ve gösteri grupları, diplomatik uçuşlar için bürokratik kurum temsilcileri, turizm-seyahat sektöründe çalışan kişiler sıklıkla yararlanıyor. Ayrıca film çekim ve tanıtımları, misafir ağırlama ve etkinlikler, özel gezi ve seyahatler için de faydalanan ciddi bir yoğunluk yaşanıyor. Dünyanın en yeni ve konforlu uçaklarını hizmete açan http://ozelucakbul.com/ web sitesinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Ulaşım sektöründe artık konfor, hız, lüks ve kalite gibi son derece önemli noktalar bir araya geliyor. Havayolu ulaşımının son yıllarda gelişen ve büyüyen bir sektör haline gelmesi, ulaşımda havayolunun daha aktif bir rol üstlenmesine yol açıyor.

Günümüz de uçak seyahatlerin gittikçe artması, ticari firmaların uçak sektörü üzerinde yoğunlaşması sağlamıştır.

Değişen dünya ile beraber taşımacılık, turizm ve havacılık sektörleri de ilerleyip büyük gelişmeler gösteriyorlar. Dünya ticareti ve dünya politikası ulusal sınırlar kavramını çoktan geride bıraktı. Özellikle iş adamları için yerküremiz artık bir bütün.

iOS kullanan cihazlarda iTunes üzerinden şimdiye kadar kullanılan bir özellikti film kiralama. Kullanıcılar istedikleri filmleri belirli zaman dilimlerinde izleyebilmek için satın alıyorlardı. Bu özellik şimdi Android kullanıcıları için de aktif oluyor.

Havacılığın en önemli çalışanlarından olan Hava Trafik Kontrolörleri kulelerde çalışma imkanına sahiptir ancak bu mesleği yapabilmek için öncesinde hava trafik kontrolörü lisansı almak gerekir.