Oyun Tutkunları İçin Razer'dan Oyun Klavyesi

Oyun "canavarlarının", en büyük sıkıntılarından birisi de, bilgisayar üzerinde oyun oynarken klavyeyi verimli kullanamamak ve oyunların tüm esnekliğinden yararlanamamak. İşte bu noktada oyuncuların imdadına, oyun oynamak için özel üretilmiş klavyeler yetişiyor.

Razer'in oyun klavyesi de bu konuda gerçekten etkileyici:

Bu oyun klavyesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için şuraya bakabilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Facebook'da Farmville oyunun popüler olması ile tarla, bahçe oyunları bir hayli tuttu. Bu hareketliliğe yeni bir oyun daha eklenmiş : Bahçivanlar Diyarı.

Bahçivanlar diyarı, web tabanlı bir ekonomi simülasyon oyunu. Oyunda tarlanızı ekip, sulayıp, biçiyorsunuz. Çeşitli sebze - meyveler yetiştiriyorsunuz. Diğer oyuncularla ticaret yapabileceğiniz alanlar bulunuyor.

Flappy Bird oyunu, yapımcısı tarafından resmi olarak yayından kaldırıldı ancak çok sayıda klonu çıktı. Bu klonların içerisinde bazılar başarılı, bazıları ise gerçekten çok kötü. İşte size Flappy Bird yerine oynamak için tercih edebileceğiniz alternatif beş klon oyun:

G Star 2012 oyun fuarında yayınlanan ve sergilenen onlarca oyun, video ve gösteri arasında ilgileri üzerine çekmeyi başaran oyun Mabinogi: Arena. Oldukça büyük duyurularla oyun severlerin karşısına çıkan iki firma, oyununu tanıtmadığı oyun sever kalsın istemiyor.

Linux kullanıyor ve arasıra kafanızı dağıtmak için oyunlara başvuruyorsanız , Ceferino'yu da alternatifleriniz arasına alabilirsiniz.Oyun zıplayan ve uçuşan balonları yukarı doğru elinizdeki silahı fırlatarak patlatma esasına dayanıyor.30 bölümden oluşuyor.Bazı extra bonus'ları ile de daha zevkli bir hale geliyor.Bir ekran görüntüsü verecek olursam ;

Ben çok fazla oyun oynamam , pek sevmem de ancak bazen ufak çaplı oyunlar gerçekten hoş olabiliyor.Bloxorz da bunlardan birisi.Kendi çubuğunuzu yuvarlayarak boşluktan geçirmeye çalışıyorsunuz.Denerseniz bırakamayabilirsiniz :