Online Terapi Artık Çok Daha Kolay : Terapi.Com Yayında

Birebir terapi'ye fırsatı ve zamanı olmayanlar ile terapi hizmetini daha uygun maliyetlere almak isteyen kişiler için artık en iyi alternatiflerden birisi de online terapi. Bir süredir ülkemizde de online terapi hizmeti veren kişiler olsa da, bir sistem çerçevesinde bu hizmeti sunun uygulama yoktu.

Yayın hayatına 20 Eylül 2010 tarihinde başlayan Terapi.com ise bu hizmeti sunan, şu andaki en iyi servis. Şu anda 10 terapisti bünyesinde barındıran terapi.com, sistemi kullanan kişi sayısı arttıkça, danışman sayısını da arttıracaktır.

Sistemin işleyişi de oldukça basit ve kullanışlı. Siteye üye, uzman ve terapi merkezi gibi üç farklı profil ile kayıt olabiliyorsunuz. Üye olduktan sonra, havale, kredi kartı, mobil ödeme gibi seçenekler ile bakiye satın alıp, danışmanların belirlediği kendi tarifeleri üzerinden görüşme yapmaya başlayabiliyorsunuz. Yeri gelmişken; terapi.com'da serbest piyasa ekonomisi mevcut. Yani her terapist, kendi ücretini kendisi belirliyor.

Sitede, sadece canlı görüşme değil, yazılı destek seçeneği de mevcut. İlgilendiğiniz danışman online olmadığı takdirde, kendisinden, belirlediği tarife üzerinden yazılı destek de alabilirsiniz.

Sistemin önemli avantajlarından birisi de canlı görüşmeyi p2p şeklinde yapması. Danışman ve danışan arasındaki bağlantı kurulduktan sonra, site aradan çekiliyor ve görüşme iki kullanıcının bilgisayarı arasında direkt yapılıyor. Bu da beraberinde daha akıcı bir görüntüleme desteği sağlıyor. Örnek ekran görüntüsü:

Sadece danışanlar için değil, danışmanlar için de terapi.com büyük bir fırsat ve kolaylık sağlıyor. Danışmanlar, evlerinden kolayca kişilere ulaşıp, gelir elde edebiliyorlar.

Ülkemizdeki pek çok kişinin birebir psikolojik destek almaya çekindiği bir ortamda, terapi.com, bu açığı kapatabilecek önemli bir proje.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Misafir kullanıcısının resmi

çok güzel bir fikir bence. haftada bir gün bile olsa psikologa zaman ayırmak lazım ama iş güç varken bu kolay olmuyor. şimdi yerinden kıpırdamadan görüşebileceğiz. tebrikler

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Canlı destek sistemlerinin önemi kendini iyiden iyiye belli etmeye başladı, özellikle e-ticaret sektöründe.

Agoda.com, daha önce çıkardığı iPhone uygulamasının başarısı üzerine daha gelişmiş yeni uygulamasını piyasaya sürdü. Yeni uygulama aynı zamanda Apple’ın çağ açan taşınabilir tableti iPad’e de uyumlu.

Günümüzde herhangi bir bankada hesabı olmayan kişi sayısı neredeyse yok denecek kadar az.

Video pazarlama ya da daha yaygın kullanımıyla Video Marketing, özellikle internet ve dijital reklamcılığın yaygınlaşması ile çok daha önem kazandı.

MMORPG oyunları dediğimiz zaman geçmiş yıllardan beri aklımıza ilk gelen oyunların en başında gelir silkroad online oyunu. Joymax’ın bünyesinde barınan bu oyun defalarca kez bu alanda kendini kanıtlamış ve oyun severlere sürekli, yenilikçi bir katkı sağlamıştır.