Nokia Lumia - İş Dünyasının Windows Kullanan Yüzüne

Nokia Lumia, gerçekten de son dönemde Nokia'nın yaptığı en başarılı telefonlardan. Windows Phone kullanan bir telefonu beğenebileceğimi pek sanmazdım ama ben bile oldukça beğendim. Eğer gündelik yaşamınızda Windows işletim sistemini kullanıyorsanız, iş hayatınızda Outlook, Exchange, Word, Excel ve SharePoint gibi uygulamalar önemli bir yer tutuyorsa, Nokia Lumia hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Nokia Lumia, kablosuz şarj özelliğine sahip. Navigasyonu başarılı. Nokia, Lumia için "İş dünyasının en akıllı telefonu" diyor.

Windows kullanıyorsanız işte şimdi Lumia zamanı! Nokia Lumia Windows 8 akıllı telefonlar, Microsoft Office, Outlook ve Internet Explorer 10'un tam sürümlerini içerir. Böylece ofis dışındayken Microsoft PowerPoint, Excel ve Word gibi tüm dökümanlara anında ulaşırsınız. Hatta dilerseniz düzeltmeleri anında yapar ya da yenilerini oluşturarak, telefonunuza kaydettikten sonra tekrar yollarsınız. Ayrıca SkyDrive'ı kullanarak bilgisayarınızdaki ve telefonunuzdaki iş dosyalarınızı senkronize edebilirsiniz. Belgelerinizi iş arkadaşlarınızla paylaşmanız gerektiğinde SharePoint veya Office 365 sunucularını kullanabilirsiniz. Lumia'yı kutusundan çıkarın ve tüm programları anında kullanmaya başlayın.

Nokia Lumia'ya biraz daha yakından bakmak ister misiniz?

İşte bu, Lumia! İş dünyasının en akıllı telefonu.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Yeni nesil teknolojiye sahip olan akıllı cep telefonu modellerinde daha ileri teknolojilerin kullanımına özen gösteren ve Lumia serisi ile akılı cep telefonu teknolojisinde devrim niteliğindeki yeniliklere hayatımıza sokan Nokia, dünya genelinde yeni nesil akıllı cep telefonu teknolojisine yön ve

Güncellemeler  bir telefon için üretilen yeni içerikleri,  telefonun ağırlaşması, donanımların daha iyi kullanılabilmesi için  yapılan yazılımsal yeniliklerdir.

Android işletim sisteminin karmaşasından ve çeşitli sorunlarından dolayı, aynı zamanda fiyat avantajı nedeniyle Nokia Lumia ülkemizde önemli bir pazara sahip oldu. Tabii Nokia Lumia'nın renkli tasarımının da buna katkısı oldukça fazla.

Cep telefonu üreticisi Nokia, kendi cihazlarında kullandığı medya mağazası Nokia OVİ Store’u kapatacağını açıkladı.

Bilindiği gibi Nokia son zamanda çıkardığı X ve N serisi telefonları ile eski popülerliğini geri kazanmıştı. N9’dan sonra merakla çıkması beklenen X7 modeli ise maalesef şu an için belirli bir süre Amerika’da satılmayacak.