Nokia Lumia 1020’de Görüntü Kalitesi 1.Sınıf

Nokia Lumia 1020’de Görüntü Kalitesi 1.Sınıf

Yeni nesil teknolojiye sahip olan akıllı cep telefonu modellerinde daha ileri teknolojilerin kullanımına özen gösteren ve Lumia serisi ile akılı cep telefonu teknolojisinde devrim niteliğindeki yeniliklere hayatımıza sokan Nokia, dünya genelinde yeni nesil akıllı cep telefonu teknolojisine yön veren markalar arasında yer alıyor. Bu kapsamda özellikle Nokia Lumia yeni nesil akıllı cep telefonu üzerinde yer alan özellikleri daha pratik bir kullanım sağlıyor. Bu konuda özellikle belirtmemiz gerekirse Nokia Lumia 1020 fiyatlarına iyi.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

En kaliteli ve en yüksek performanslı yeni nesil akıllı cep telefonu modellerinden birisi olan Nokia Lumia modelinde, 2 GB ram kapasitesi bulunuyor. Bunun dışında da görüntü teknolojisinde de çok daha kaliteli bir kullanım imkânı sağlayan görüntü teknolojilerine sahiptir. Özellikle de yakınlaştırma modunda görüntülerin bozulmamasını sağlayacak bir performans sunuyor. Bunun dışında da Nokia Lumia 1020 yeni nesil akıllı cep telefonu üzerinde Qualcomm MSM8960 Dual-core 1500MHz Krait gibi üst sınıf, yüksek performans sağlayacak bir işlemci bulunuyor.

Nokia Lumia 1020 Görüntü Performansı

Dış tasarımı da standart teknoloji havasından tamamen uzaklaşarak, daha canlı renkler kullanılmış. Özellikle de Nokia Lumia 1020 modelinde yer almakta olan 4.5 inç AMOLED ekran ve Xenon flaşı gibi özellikleri ile de görüntü kapasitesi ve kalitesinden ödün vermeyen kaliteli bir kullanım sağlıyor. 332 PPI piksel yoğunluğu HD görüntü kalitesinin performansının en kapsamlı şekilde alınabilmesine olanak sağlamaktadır.

Bu gibi pek çok ekstra özelliğe sahip olan Nokia Lumia diğer akıllı cep telefonu modellerine göre 3G olduğu halde 384 saate kadar çok daha uzun ömürlü batarya performansı sunuyor. Bu sayede sürekli olarak pil bitmesi gibi bir sorun ile karşılaşılması gibi bir sorun ortaya çıkmamaktadır. Bu noktada nokia lumia 1020 fiyatlarına iyi.net üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece çok daha ekonomik şekilde kullanım alanınıza göre en doğru seçimi en uygun fiyatlar üzerinden yapabilirsiniz.

Bunun dışında da özellikle ihtiyacınıza göre ya da fiyat ve performans kalitesi gibi pek çok konudaki kıyaslamayı daha kolay şekilde iyi.net/cep-telefonu/nokia-lumia-1020/ adresinden Nokia Lumia 1020 modeli içinde yapabilirsiniz.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Nokia Lumia, gerçekten de son dönemde Nokia'nın yaptığı en başarılı telefonlardan. Windows Phone kullanan bir telefonu beğenebileceğimi pek sanmazdım ama ben bile oldukça beğendim.

Güncellemeler  bir telefon için üretilen yeni içerikleri,  telefonun ağırlaşması, donanımların daha iyi kullanılabilmesi için  yapılan yazılımsal yeniliklerdir.

Android işletim sisteminin karmaşasından ve çeşitli sorunlarından dolayı, aynı zamanda fiyat avantajı nedeniyle Nokia Lumia ülkemizde önemli bir pazara sahip oldu. Tabii Nokia Lumia'nın renkli tasarımının da buna katkısı oldukça fazla.

Hemen herkesin hayatında bir adet Nokia telefonu olmuştur. Ve yine herkesin bildiği gibi Nokia'nın kendine has bir melodisi var. İlk Nokia telefonlardan beri varolan bu melodi, zaman ilerledikçe temelini koruyarak gelişti.

Bu kapsamda önümüzdeki seneden itibaren üretilecek Nokia cep telefonlarında kullanılmak üzere, Nokia melodisinin yeni hali aranıyor. Aşağıda tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

Cep telefonu kullanıcılarının her yeni gün beklentileri de değişiyor. Akıllı cep telefonu denilince akla gelen markalar içinde yer alan dünya devi Sony daha orta düzeyde yaratmayı planladığı akıllı telefonda bulunan özellikleri ile tüketicilerin ilgisini ve beğenisini kazandı.