Olympus μ 840 Digital Camera

Approximately 1 week before I got the Olympus μ 840 digital camera.Products with 8.0 megapixel and 5x optical zoom. Have taken with 2.7-inch HyperCrystal LCD screen images can be seen as well.

Olympus lenses have a lot on this device really am waiting for a performance I have received. Shooting near perfect quality.

Of course the voice is able to do video recording. Macro and Super Macro modes with very closely even have taken a very clear image of the object and get pürüssüz. Those who want to get more technical details about the product Olympus site visit can.

Want to buy a new camera, I would recommend this product. Price also is very appropriate.

This article has been translated using Google Translate.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Sony, dijital fotoğraf dünyasının önemli şirketlerinden biri olan Olympus'un %11'i aldı ve Olympus ile çeşitli anlaşmalar yaptı.

Yaklaşık 1 hafta önce Olympus µ 840 dijital fotoğraf makinesini aldım. Ürün 8.0 megapixel ve 5x optik zoom'a sahip. 2.7 inç HyperCrystal LCD Ekran ile de çektiğiniz resimleri gayet iyi bir şekilde görebiliyorsunuz.

Olympus lens'e sahip bu cihazdan gerçekten beklediğimin çok üstünde bir performans aldım. Çekim kalitesi mükemmele yakın.

Tabiki sesli video kaydı da yapabiliyor. Makro ve Süper Makro modları ile , çok yakından çektiğiniz cisimlerin görüntülerini bile çok net ve pürüssüz alabiliyorsunuz. Ürün hakkında daha fazla teknik detay almak isteyenler Olympus'un sitesini ziyaret edebilirler.

Sony, elektronik mürekkep teknolojisini kullanan 13 inçlik ürünü Dijital Kağıt'ı (Digital Paper) Mayıs ayında piyasaya çıkartacak. 1600 x 1200 piksel çözünürlüklü üründe 4 GB dahili depolama alanı yer alacak. Ürün üzerindeki SD kart yuvası ile hafıza kapasitesi de arttırılabiliyor.

Özellikle AVM lerde katlar arasında gezerken karşınıza çıkan bazı büyük ekranlar dikkatinizi çekmiştir.

Digital Age Summit ‘Dijital Yaratıcılık’ temasıyla bu yıl altıncı kez katılımcılarını ağırlayacak.