Musallat 2 Filmi Geliyor

Musallat filminin birincisi, yayınlandığı dönemde epey ses getirmişti. Bu filmin ikincisi, Musallat 2 de 2 Aralık 2011 tarihinde vizyona girecek. Musallat 2: Lanet filminde başrolü Elif karakteri ile Türkü Turan almış.

Musallat 2, yanlış yapılmış bir büyü üzerine kurulmuş. Türk korku filmlerinden hoşlananlar için yeni bir alternatif oluşturması açısından olumlu. 2 Aralık Cuma günü sinema salonlarında gösterime girecek filmde, salonları ilk filmi beğenen kişilerin doldurması bekleniyor.

Musallat 2 filminin ön videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Her ne kadar bu eleştiriyi benim yapmam pek makbul olmasada çünkü bir film eleştirmeni değilim ama bu işlere olan ilgim ve özellikle filmlerin görsel efektlerine duyduğum hayranlıktan dolayı beni anlayacağınızı umud ediyorum…

Son yılların gözde oyunlarından Football Manager serisi, futbol simülasyon oyunlarının da gelişmesiyle adından sık sık söz ettirir oldu. Oyunun eski serilerine göre yeni çıkan serilerinde  eklenen birçok yeni özellik, hareket, animasyon ve oyuncu özellikleri sayesinde, menajerlik keyfini en üst düzeye çıkaran oyun olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Aktif versiyon olan 2010 serisinde antrenman üzerine konulan özelliklerin 2011 serisinde daha da üst düzeye getirildiğini görüyoruz. Bu da oyunda menajer-oyuncu ilişkisini yüksek seviyelerde tutabilen bir özellik.

FIFA 2011’in en yeni ve farklı özelliği artık oyuncuların kaleci olarak oynayabilecek olmaları. EA Sports tarafından geliştirilen FIFA 11’de ''Be A Pro’’ yani ‘’Bir Profesyonel Ol’’ kariyer modunda yapılan birçok değişiklik mevcut. Gelişmeler arasında en çok göze çarpan eklenti ise kaleci oyunu. Burada asıl merak edilen konu elbette bir kaleci olarak oynamaktan ne kadar zevk alınabileceği.

10 Temmuz'da vizyona girecek olan "The Hangover - Felekten Bir Gece" filmi ile ilgili sağlam bir sosyal medya çalışması yürütülüyor. Bunların başında da, film daha çıkmadan potansiyel izleyicilerini kendisine bağlayan kayipdamat.com geliyor. KayıpDamat'da karakterler ile ilgili bilgiler alabileceğiniz gibi, blog içerisinde yapılan atraksiyonlar ile süpriz hediyeler ve filmi herkesten önce izleme şansına da sahip olabilirsiniz.

Google, 2011'in en önemli anlarını bir videoda toplamış. 2011'in net bir özeti olmuş. İşte o video: