Motorola Moto 360 - Yeni Nesil Saat

Daha önce Google'ın Android Wear işletim sisteminden bahsetmiştim. Görünen o ki, akıllı saatler ve Android Wear hayatımıza beklenenden daha hızlı girecek. Motorola'nın Moto 360 ürünü, bu yaz satışa sunulacakmış. Moto 360 hem tasarımı hem işlevleri ile bence oldukça şık ve kullanışlı görünüyor. Oyun değişiyor sanırım. İşte Motorola Moto 360:

Moto 360: It's Time

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Android Wear, Google'ın Akıllı Saatler (smartwatches) için geliştirdiği işletim sisteminin adı. Akıllı telefonlar hayatımızın içine bu denli girmişken bu akıllı ve giyilebilir cihazlara bakalım ne kadar sürede adapte olacağız.

Google, mobil teknoloji dünyasının önemli oyuncularından olan Motorola'yı satın aldı. Bu satın alma toplamda 12.5 milyar dolara gerçekleşmiş.

Motorola'nın yeni ürünü Droid, Android 2 işletim sistemi ile çalışacak. 3.7 inç ekrana sahip olan alette, ayrıca Qwerty klavye de bulunuyor.

Motorola'dan yeni bir cep telefonu daha : Motocubo a45 Eco. Öncelikle Latin Amerika'da tanıtımı ve satışı yapılan telefon, yakında başka ülkelerde de satışa çıkacak. Motorola bu yeni ürününde genç kullanıcıları düşünerek Facebook gibi sitelere erişimi kolaylaştırmış.

Motorola Xoom, Android 3.0 işletim sistemini kullanan tablet olarak piyasaya sürüldü. Motorola’nın çok önem verip geliştirdiği bir tablet olan Xoom, ABD’de satışa sunulmuş durumda.