Motorola Droid

Motorola'nın yeni ürünü Droid, Android 2 işletim sistemi ile çalışacak. 3.7 inç ekrana sahip olan alette, ayrıca Qwerty klavye de bulunuyor.

Android'in gücünü arkasına alan ürün, içerisinde pek çok konforlu uygulama ile birlikte geliyor. Google Maps, Google Talk, webkit tabanlı bir tarayıcı, ofis uygulamaları bunlardan bazıları.

5 Mp kamera, 6,4 saat konuşma süresi de ürünün diğer özellikleri arasında.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Daha önce Google'ın Android Wear işletim sisteminden bahsetmiştim. Görünen o ki, akıllı saatler ve Android Wear hayatımıza beklenenden daha hızlı girecek.

Android Wear, Google'ın Akıllı Saatler (smartwatches) için geliştirdiği işletim sisteminin adı. Akıllı telefonlar hayatımızın içine bu denli girmişken bu akıllı ve giyilebilir cihazlara bakalım ne kadar sürede adapte olacağız.

Google, mobil teknoloji dünyasının önemli oyuncularından olan Motorola'yı satın aldı. Bu satın alma toplamda 12.5 milyar dolara gerçekleşmiş.

Droid DNA, HTC tarafından üretilen son Android akıllı telefon olarak karşımızda. Ürün, sahip olduğu yüksek donanım özelliği ile dikkat çekerken şimdiden Galaxy S3 ve Galaxy Note 2’ye rakip olarak gösteriliyor.