Mortal Kombat X Geliyor! (Oyun İçi Video)

Dövüş oyunu sevenlerin en önemli alternatifleri arasında yer alır Mortal Combat serisi. Serinin yeni oyunu Mortal Combat X ise yakında piyasada olacak. En fazla dövüşçü karakterine sahip olan Mortal Kombat oyunu olacak X için oyun içi görüntüler de yayınlandı. Oyunun görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mortal Kombat X Gameplay Demo -IGN Live: E3 2014

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Sevilen dövüş oyunlarından Mortal Kombat yeni bir atraksiyonla karşımızda.Dc Universe karakterlerini de oyuna dahil etmişler.Umarım oynanabilirliği yüksek olur bu sürümün , fatality'ler de pek kasıcı olmaz :) İşte yeni oyundan bir trailer:

Ünlü Amerikan televizyon dizisi Sons of Anarchy'nin fps oyunu geliyor! Yapımcılığını Kurt Sutter'in üstlendiği, büyük bir izleyici kitlesine sahip olan suç ve dram içerikli yapımın oyunun geleceği artık kesin.

Son günlerde Street Fighter Ex2 Plus’a takmış durumdayım.Ben laptop’da bunu oynarken, kardeşim de Mortal Kombat oynuyor diğer bilgisayarda.Yani ev ateri salonunu geçti :)Eğer sizde dövüş oyunlarını seviyorsanız , işte size Tekken’den King Of Fighters’a kadar Pc’de oynayabileceğiniz dövüş oyunları :

Street Fighter :

street fighter ex / street fighter ex plus / street fighter ex 2 / street fighter ex 2 plus

Oyun "canavarlarının", en büyük sıkıntılarından birisi de, bilgisayar üzerinde oyun oynarken klavyeyi verimli kullanamamak ve oyunların tüm esnekliğinden yararlanamamak. İşte bu noktada oyuncuların imdadına, oyun oynamak için özel üretilmiş klavyeler yetişiyor.

Facebook'da Farmville oyunun popüler olması ile tarla, bahçe oyunları bir hayli tuttu. Bu hareketliliğe yeni bir oyun daha eklenmiş : Bahçivanlar Diyarı.

Bahçivanlar diyarı, web tabanlı bir ekonomi simülasyon oyunu. Oyunda tarlanızı ekip, sulayıp, biçiyorsunuz. Çeşitli sebze - meyveler yetiştiriyorsunuz. Diğer oyuncularla ticaret yapabileceğiniz alanlar bulunuyor.