Mobil Cihazlar İçin Kim Bilir Bilgi Yarışması Oyunu

Mobil Cihazlar İçin Kim Bilir Bilgi Yarışması Oyunu

Son günlerde telefonuma yüklediğim bir oyunla keyifli zaman geçiriyorum; Peak Games'in Kim Bilir isimli oyunu. Benim gibi bilgi yarışmalarının hastasıysanız sizin de seveceğinize eminim. Kim Bilir'i oynarken bir internet bağlantısı da gerekmiyor. Ancak isterseniz Facebook hesabınız ile giriş yaparak, oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızın puanlarını görüp, onlarla yarışabiliyorsunuz.

90 saniye içerisinde 15 soruya cevap vermeniz gerekiyor. Çeşitli başarılarınız ve biriktirdiğiniz puanlar sonucu jokerler kazanıyorsunuz ve yarışmaya başlamadan önce en fazla 3 joker seçip işinizi kolaylaştırabiliyorsunuz. Kim Bilir'de kazanılan jokerler de oldukça güzel. Televizyon'da severek takip ettiğim Kim Milyoner Olmak İster'deki seyirci, yarı yarıya, çift cevap gibi jokerlerin yanısıra, doğrusu, 30 saniye ekstra, pas, 2x, yeni soru ve süreyi dondur jokerleri bulunuyor.

30.000 soruluk soru havuzu bulunan Kim Bilir oyununu Android için şuradan indirebilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Soru-Cevap alanında Türkiye'de pek çok site var. Özellikle İslami soru-cevap siteleri oldukça popüler. Belirli alanlara yönelmiş - hayvanlar, bilgi teknolojileri vs. - niş soru cevap sitelerinin de çekirdek kullanıcı kitleleri var.

Uzun süredir iOS'da (iPhone, iPad vs.) olan ama Android için olmayan bir oyundu Dream League Soccer. Dün tesadüfen Google Play'de karşıma çıktı.

Formspring'in kapanmasının ardından açılan yeni servis'in adı Spring Me. Spring.me'de ask.fm ve formspring.me'de olduğu gibi size sorular sorulabiliyor, benzer konulardaki soruları bulabiliyorsunuz. Fotoğraf ekleyip, eklediğiniz fotoğraflara açıklamalar ekleyerek meme oluşturabiliyorsunuz.

Facebookta yine bir çok kişinin oynadığı oyunlardan birisi de Pet Society oyunu. Öncelikle oyunu oynayabilmeniz için bir adet facebook hesabınız olması gerekmekte.

Facebook'u insanlar arasında popüler yapan en önemli nedenlerden birisi de "eğlenerek zaman öldürülebilmesi". Oyunlar şüphesiz ki bunun en önemli parçası. Facebook üzerinde arkadaşlarınızla ya da hiç tanımadığınız başka insanlarla bir masaya oturup 100 Okey oyununu oynayabiliyorsunuz.