Marshall Minör ve Majör Kulaklıklar

Marshall, ses teknolojileri alanında dünya çapında bir marka. Özellikle gitar amfileri alanında, müzikle ilgilenen herkesin duyduğu bir markadır Marshall. Çok yeni olmasa da Marshall'ın iki farklı modelde kulaklığı da bulunuyor.

Marshall Minor ve Marshall Major isimlerindeki bu iki kulaklık yurtdışınıda 59 ve 99 dolar fiyatla satılıyor.

Soldaki kulaklık Marshall Major, sağdaki ise Marshall Minor. Tasarımları ve kullanışlılığı ile göz dolduran bu ürünleri Türkiye'de de bulmak mümkün ancak fiyatlar yurtdışına kıyasla epey yüksek. Yine de kaliteli ses için, daha üst sınıf kulaklıklarla kıyaslanırsa makul fiyatları var.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
erkin bozdoğan kullanıcısının resmi

Marshall Minor ve Major kulaklıklar için yaptığınız açıklamadaki fiyatın yüksek olduğuna dair bilgi maalesef tam olarak doğru değil . Marshall Major'ün kendi sitesinde ürün 99 değil 119 usd . Buradaki satış fiyatını da 119 usd + 25 usd kargolamayı ilave ederseniz 144 usd yapıyor . Bu da bugün 256 TL yapar . Halbuki bu ürün Beymen Blender mağazalarında 249 TL'ya satılıyor . Minor modeli de aynı hesaplamayla 149 TL 'ya geliyor . Burada 159 TL'ya satılıyor . Bu fark da '' epey yüksek '' denemeyecek kadar az .

bilginize .teşekkürler .

alkan murat kullanıcısının resmi

ebay da 80 usd+25 usd kargo ile geliyor.küçük kulaklıklar olmasına rağmen olağanüstü sesi var .şaşırdım bas-tiz çok orantılı kesinlikle boğulmuyor..süper

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Sabahları evden çıkarken genellikle mp3 player'ım olmadan çıkmam.Müzik benim hayatım.Bu sabah'da evden çıkarken mp3 player'ımı aldım , kulaklıklarımı kulağıma taktım, o da nesi? Kulaklıklardan biri çalışmıyordu.Bu şekilde olunca , yani tek taraflı dinleyince başım fena halde ağrıyor.Bu nedenle yol üzerindeki en yakın elektronikçi 'ye girdim ve daha önce hiç kullanmadığım ama o küçük dükkandaki en iyi kulaklığı aldım.Aslında pek performans beklemiyordum ama kulaklık özellikle bass'lar konusunda beni yeterince tatmin etti ve şaşırttı.Fiyatı 16 ytl.Bu kadar ucuza bu kadar sağlam bir performans beklemiyordum.Markası Avec , modeli sm-se903. 3D özelliğine sahip.Teknik detayları :

İnsanlar yolda yürürken, seyahat ederken, dinlenirken ve daha sayılabilecek pek çok alanda müzik dinlemeyi tercih ederler. özellikle gürültülü ortamlardaki sesten uzaklaşmak adına kulaklık kullanarak müzik dinledikleri görülür.

Sadece web tasarımında değil , aslında hayatın her alanında , ulaşılmak istenen noktaya en iyi ve en çabuk şekilde giden yollar tercih edilmelidir.Konu web tasarımı olunca da pek çok araç tasarımcıların hizmetine açık şekilde beklemekte.Ailemizin listeleme sitesi m

Daha paranın keşfedilmediği yıllarda insanlar belirli bir ürünü temin edebilmek için kendi ellerindeki ürünleri kullanarak, karşılıklı olarak takas yaparlarmış. Barter kavramının temeli de aslında buna dayanıyor. Bir kişi ya da kuruluş, başka bir kuruluşa yaptığı iş karşılığında, yine o kişi ya da kurumdan bir hizmet temin edebilir, buna da Barter denir. Diğer bir deyişle; satın alınan mal veya hizmetin bedelinin üretilen mal ve hizmet ile ödendiği bir finans / ticaret sistemidir.

Peki bizler bunu nasıl kullanabiliriz? Eğer bir geliştirici ya da tasarımcı iseniz, bilişim dünyasında bu sistemi uygulayabilecek partnerler bulmanız bir hayli kolay. Daha önceden ben de, bir arkadaşla barter yaparak müşterilerimden birine hizmet sunmuştum.

Drupal, teknik anlamda en iyi içerik yönetim sistemlerinden birisi. Ancak yeni geliştiriciler için durum ele alındığında özellikle görsel anlamda bir boşluk söz konusu. Bir tasarımcı ile birlikte çalışıyorsanız tabiki bu konuda da bir engeliniz kalmıyor.