Müzikseverler İçin Ucuz ve Kullanışlı Nokia X1-00

Nokia, akıllı telefon pazarında istediği rekabet gücünü hala elde edememiş olsa da, giriş seviyesindeki telefon modellerinde gücü elinde tutmaya devam ediyor. Yaz aylarında piyasaya çıkması muhtemel olan Nokia X1-00 da bu alanda sık tercih edilecek modellerden birisi olmaya aday.

Özellikle gençlerin ilgisini çekecek olan telefon, güçlü bir hoparlöre ve 3.5mm kulaklık çıkışına sahip. Nokia X1-00, 38 saate kadar kesintisiz müzik dinleme vaadinde bulunuyor. Telefon 16 GB'a kadar microSD kartı destekliyor.

Nokia X1-00, ülkemizde piyasaya çıktığı zaman, fiyatı uygun modeller arasında yerini alacak.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Fiyatı ülkemiz haricinde her yerde uygun gibi görünüyor,ürün şuan piyasaya çıkarsa Abd'de 75 tl civarında olabilirmiş ama eminim bu fiyat Türkiye'de en azından 150 tl olur ya biz neden bu kadar vergi ödemeyi seviyoruz,gerçekten vatanını milletini devletini en çok seven biziz ya dünyada kimse bu kadar vergi vermez devletine ya :)

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Nokia 7310 Supernova, sanki uzun süredir kullandığınız bir telefonmuş hissi veriyor. Bu his, klasik Nokia tasarımlarına yakın olduğu için sanırım. Telefon oldukça da hafif. Buna rağmen 2 inç büyüklüğünde de bir ekrana sahip.

Finlandiyalı donanım üreticisi Nokia, Android tabanlı cep telefonunu bu ay içinde yayınlayacağını açıkladı. Nokia'nın bu yeni telefonunu Barcelona'da yapılacak Mobile World Congress'de tanıtması bekleniyor.

Cep telefonu üreticisi Nokia, kendi cihazlarında kullandığı medya mağazası Nokia OVİ Store’u kapatacağını açıkladı.

Bilindiği gibi Nokia son zamanda çıkardığı X ve N serisi telefonları ile eski popülerliğini geri kazanmıştı. N9’dan sonra merakla çıkması beklenen X7 modeli ise maalesef şu an için belirli bir süre Amerika’da satılmayacak.

Nokia 5800 XpressMusic, 3.2 inçlik dokunmatik bir ekrana sahip. Bu üründe de diğer XpressMusic ailesi gibi medya unsurları önemli bir konu. Yine telefonda Carl-Zeiss lensli 3.2 Megapiksel bir kamera bulunuyor.