Kolay Yoldan e-Ticaret'e Atılmanın Yolu : İncir

e-Ticaret ülkemizde her geçen gün hacmini arttıran bir alan. Bu nedenle de her geçen gün hem genel e-Ticaret siteleri hem de niş alanlarda e-Ticaret siteleri açılıyor. Piyasada pek çok e-Ticaret uygulama alt yapısı da satıldığından, bir site açıp e-Ticaret işine girişmek çok da zor olmaz gibi görülüyor. Peki ya tedarik süreci? Operasyon ve müşteri hizmetleri? Bu süreçleri yönetebilmek, e-ticaret sitenizi yayına almanızdan kat kat daha büyük sorunlar.

İşte İncir de bu noktada devreye giriyor. Herkes için eTicaret sloganı ile yola çıkan İncir, hem e-Ticaret sitenizi hazırlıyor, hem ödeme altyapısı, ürün tedarik süreci, hem de operasyon ve müşteri hizmetleri gibi işleri kendisi üstleniyor. Herhalde e-Ticaret'e atılmak için daha uygun şartlar oluşamaz değil mi? Size sadece sitenizin reklamını yapmak kalıyor.

Bu hizmet'in karşılığı olarak İncir, kazanılan karın %50'sini alıyor. Sitelerinde ayrıca aylık 9,99 TL'den başlayan fiyatlarla gibi bir ibare de var. Bu da şu demek oluyor, karın dışında da bir ücret ödüyorsunuz. Bu fazla bir maliyet gibi görünebilir pek çok kişiye.

İncir'in sunduğu diğer özellikleri ve neler yapabileceğinizi şuradan öğrenebilirsiniz.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Aynur Yılmaz kullanıcısının resmi

Yeni girişimlerin olması ve ülkemizde faklı alanlarda yeni fikirlerin oluşmasını görmek sevindirici gerçekten.Arkadaşımın tavsiyesiyle bende incir magazası olan elektroyal.com'dan alışveriş yaptım ve paketim iki gün içerisinde elime ulaştı ve kapıda ödeme yapmanın ne kadar güzel bir deneyim oldugunu görmüş oldum ayrıca.

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

E-ticaret daha sık kullanılmaya başlandıkça , hazır e-ticaret sistemleri de günden güne popülerleşiyor tabiki.

Artık alışveriş yapmak isteyenlerin interneti tercih etmeye başlamaları e-ticaret sitelerinin sayılarının da her geçen gün artmasına neden olmaktadır.

Günümüzün popüler kazanç kapısı e-ticaret olunca , bu konuda yapılan uygulamalar da artıyor.İşte eni iyi açık kaynak e-ticaret uygulamaları :

Presta Shop , görünüş ve alt yapı olarak web 2.0 mantığına uygun olarak tasarlanmaya çalışılmmış bir e-ticaret uygulaması.Açık kaynak ve ücretsiz.PrestaShop için buradan , ekran görüntüleri için şuradan , indirmek içinde oradan buyrun. Not:Şu anda stabil olarak çalışmasına rağmen gözlemlerime göre mödüler olarak bir miktar daha gelişmeye ihtiyacı var.

Tuborg, "adam gibi bira" adında bir kampanya başlatmış. 100% Malt'tan üretilen ürünlerinin diğer biralardan farkını ve kalitesini anlatmışlar. 10 soruluk da küçük bir test var. Bu testin cevapları da zaten sitedeki metinlerde mevcut.