Kesintisiz Enerji Kaynağı Olan Jeneratörler

Kesintisiz Enerji Kaynağı Olan Jeneratörler

Generate İngilizce’de üretmek, yaratmak anlamına gelen bir kelime. Bundan türeyen ve dilimize bile geçen jeneratör ise üreteç olarak çevrilebilir. Peki, üretilen nedir? Günümüzün temel ihtiyacı olan şeydir. Yani enerjidir. Jeneratörler mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren, çok yararlı makinelerdir. Elektrik olmazsa hiçbir şey olmuyor, hiçbir şey çalışmıyor. Sadece evdeki çamaşır makinesinin çalışmaması ile sınırlı kalmayın. Sanayi tesislerindeki elektrik yokluğunu düşünün. Bütün makinelerin durması ne felakettir. Teknolojinin elektrik kesilmelerine karşı çaresi jeneratörleri icat etmek olmuştur. Ama genellikle jeneratör deyince akla büyük, sabit ve gürültü yaratan aletler gelir. Yıllardır makine imalatında tecrübeli Anka Makine şimdi kendi adının güvencesinde portatif ve küçük Aksa jeneratör üretiyor. Artık sadece otellerin bahçesine konmuş büyük modelleri düşünmeyin, her yere uyabilecek portatif, sessiz ve küçük jeneratörler ile sizin de elektriğiniz hiç kesilmeyebilir.

Satılık ve ya Kiralık Jeneratörler

Aksa jeneratörlere firmanın http://www.ankamakina.com.tr/ formatından kolayca ulaşabilirsiniz. Benzinle çalışanlar, dizel olanlar, monofaze ya da trifaze çeşitler, marşla veya çekerek çalışanlar, invertörlüler gibi çok çeşitli jeneratörlerin hepsi portatif, kolayca taşınabiliyorlar, evlerin ya da işyerlerinin elektrik ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilecek güce sahipler. Firmanın satış listesinde yer alan ürünlerin nominal güçleri, yakıt tüketimleri ve kapasiteleri,  gürültü seviyeleri, devirleri, boyutları ve ağırlıkları ayrıntılı olarak açıklanıyor. İhtiyacınız olanı birebir bulup alabiliyorsunuz. Ayrıca ikinci el jeneratörleri, jeneratör kiralama ile ilgili ayrıntıları, yedek parça ve servis bilgilerini de siteden takip edebilirsiniz. Bütün çeşitlerde mükemmel ses yalıtımı sonucu ulaşılan “Sessiz çalışma” özelliği var. Böylece Aksa jeneratör ile düşünülen her organizasyon için kesintisiz enerji akışı sağlanabiliyor. Enerji demek günümüzde her şey demek.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Enerji kesintileri, özellikle kötü hava koşullarında neredeyse günlük olarak tecrübe ettiğimiz bir ülke gerçeği. Kimi zaman gerçekleşebilen toplu arızalar ise ülkenin neredeyse tamamını saatler boyunca karanlıkta bırakabiliyor.

Ülkemizde tüketicilerin hizmet aldığı pek çok enerji kurumu var. Enerjisa da bunların önde gelenlerinden birisi. Örneğin İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız, siz de muhtemelen elektrik hizmetini Enerjisa'dan alıyorsunuzdur.

Avea sim kartınız bozuldu mu ? Yoksa kırıldı mı? Artık bunu dert etmeyin. Gidipde yeni bir numara almayada gerek yok.  Yapmanız gereken tek iş Avea İletişim Merkezine uğrayıp yedek sim kartınızı almak.

İnsanoğlunun temel gereksinimi olan ürünler var. Kimse dünyanın neresinde olursa olsun çıplak ayakla sokağa çıkamıyor. O yüzden ayakkabı kişilerin olmazsa olmaz giysileri arasında. Her sezon farklı bir model, farklı bir ürün karşımıza çıkıyor.

Günümüz de uçak seyahatlerin gittikçe artması, ticari firmaların uçak sektörü üzerinde yoğunlaşması sağlamıştır.