Karne hediyesi bahane, ailece eğlenmek şahane!

Karne hediyesi bahane, ailece eğlenmek şahane!

Türk Telekom’lu aileler, çocuklarının zorlu ve yoğun bir yılı geride bırakmasını ailece eğlenerek kutluyor. Çünkü XBOX 360 Türk Telekom abonelerine özel fiyatlarla onları bayilerde bekliyor.

Tüm dünyayı kasıp kavuran XBOX 360 oyun konsolu, 31 Ekim 2013 tarihine kadar yapacağınız başvurular için ayda yalnızca 34 TL’den başlayan taksitlerle Türk Telekom ofis ve bayilerinde sizleri bekliyor. Üstelik tüm beden hareketlerinizi algılayarak konsolu ve oyunları kontrol etmenizi sağlayan Kinect’in yanında Disneyland, Adventures ve PES 2013 oyunları hediyesiyle.

Siz de karne hediyesini paylaşmaya niyetli Türk Telekom’lulardansanız, hem çocuğunuzu hem de bütçenizi sevindirecek bu müthiş fırsatı kaçırmayın.

turk-telekom-xbox

Türk Telekom XBOX 360 kampanyasıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

www.facebook.com/TurkTelekom
https://twitter.com/Turk_Telekom

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Xbox oyun konsolu olanlar için başka oyuncularla interaktif oyun oynamanıza imkan sağlayan Xbox Live, Android ve iOS için de gerekli entegrasyonlarla uyumlu hale gelecek.

Epey uzun bir zamandır burada mim cevaplamıyordum.Bir istisna yapıp Onur 'un gönderdiği pası cevaplayacağım.Mim 4 sorudan oluşuyor ve sorular şu şekilde;

1- Sizce son dönemde Türk bloglarındaki durgunluk fark edilir düzeyde mi?
2- Cevabınız evet ise, sizce bu durumun nedenleri neler?
3- Bu durgunluğu gidermek ve üretilen içeriğin kalitesini yükseltmek için Türk blog yazarları olarak neler yapmalıyız, nelere dikkat etmeliyiz?
4- Eklemek istedikleriniz.

ve şimdi de cevaplar :)

1- Bence pek bir durgunluk söz konusu değil.Takip ettiğim bloglar her zamanki seyirlerinde yazılarını girmeye devam ediyorlar.Bir kaç blog yazarı da işlerindeki yoğunluktan dolayı zaman zaman bu mecrayı aksatsalarda o açığı kapatmasını biliyorlar.

Aslında aşağıdaki karikatür her şeyi anlatıyor. Facebook'un ülkemizin her köşesinde kullanılıyor olduğu aşikar ancak ona nasıl ulaşıldığı bir muamma. Facebook'a ulaşmak isteyen kullanıcıların bir bölümü, direkt adres yazmak yerine Google üzerinden siteye ulaşıyorlar. Google da Suggestion servisinde kullanmak için bu verileri topluyor. Daha sonra ise aşağıdaki manzara oluşuyor:

Mount and Blade, 2007 yılından sonra çıkan yeni versiyonu Warband ile 30 Mart 2010'da oyunseverlerin karşısına çıkmıştı. Yerli yapım bir oyun olduğu için özellikle bahsetmek istedim. Bir önceki oyuna göre oldukça gelişim göstermiş. Bu oyunda amacımız savaş yüzünden bölünmüş topraklarımızı korumak, asıl amaç ülkemizi korumak olarak gözükse de Calradie tahtına sahip olmak istiyoruz. Eski çağ savaşlarını andıran oyunda genellikle at üstünde savaşlar bizleri bekliyor.

Microsoft, oyun konsolu Xbox 360 için geliştirme aşamasında olan ve Project Natal ismi verilen bir kontrol sistemi geliştiriyor. Bu teknoloji ile oyunlar tamamen kablosuz olarak oynanabiliyor.

Bu tarz bir teknoloji hali hazırda Nintendo'nun Wii ürününde mevcut. bakalım Project Natal ile ne gibi yenilikler gelecek. Ürünle ilgili bir de tanıtım videosu mevcut: