Kariyerinize Yön Verin

Kariyerinize Yön Verin

EY Türkiye, sunduğu kariyer fırsatları ile müşterilerinin ilgisini oldukça fazla çekebilmektedir. Kariyerini bu alanda geliştirmek isteyenler için pek çok olanak sağlayan EY Kariyer, herkes için farklı çalışma imkânları sunmaktadır.

İsteyenler kariyer sayfasından başvurularını yapabilmektedirler. Öğrenciler ve deneyimliler için iki farklı sayfa açmıştır. Öğrenciler ya da hayata yeni başlayanlar için tam zamanlı ve staj olanakları gibi çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bağımsız Denetim, Danışmanlık, Kurumsal Finansman ve Vergi bölümlerinde çalışma fırsatı veren EY Türkiye ayrıca insan kaynaklarından iletişim alanına, iş geliştirme sektöründen idari işlere kadar pek çok alanda da ihtiyaç doğrultusunda iş imkânı bulundurmaktadır. İş olanaklarının yanında da öğrencilerin sıklıkla bulundukları alanlar için üniversite kulüpleri ile birlikte kişisel gelişim eğitimleri, şirket ziyaretleri ya da ödüllü yarışmalar gibi birçok etkinlik düzenlemektedir. Kişilere kariyer fırsatları için farklı yollar gösteren EY, web sitesinde başvuru yapanların incelemesi için aranan özellikler, işe alım süreci, oryantasyon ve teknik eğitim, mülakat önerileri ve kariyer yolları kategorileri altından oldukça detaylı bir şekilde bilgi sunmaktadır. Ayrıca yeni mezun ya da öğrenciler için kariyer geliştirme olanakları ve çalışma ortamları hakkında da merak edenlerin incelemesi için gerekli bilgiler verilmektedir. Daha fazla bilgi almak isteyenler için sık sorulan sorular sayfası da hazırlayan EY Türkiye, başvuru yapmayı düşünen kişilerin aklında hiçbir soru işareti bırakmamaktadır. Deneyimli kişiler için de Bağımsızlık, Danışmanlık, Kurumsal Finansman ve Vergi alanlarında iş imkânları sağlamaktadır. Farklı şehirlerde ihtiyaç doğrultusunda iş ilanları açan EY Türkiye, iş alanları hakkında detaylı bilgi verdiği gibi açık pozisyonlarını da sürekli olarak güncellemektedir.

Öğrenciler ve deneyimliler için farklı farklı iş pozisyonları sunan EY Türkiye’nin, başvurmayı düşünenler için sıklıkla takip etmeleri gereken iş ilanları sayfaları bulunmaktadır. Ayrıca öğrenci ve deneyimli başvuru sahiplerinin incelemesi için ayrı ayrı hazırlanmış sayfaları bulunmaktadır. Bu sayfalarda aynı konu başlıkları altında öğrencilere ve deneyimlilere göre detaylar vardır. Kariyer Gelişim Olanakları ve Çalışma Ortamlarının detaylı bir şekilde anlatıldığı sayfalar vardır. Bu sayfalarda tüm bilgiler tüm ayrıntıları ile sunulmaktadır.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Günümüzde İngilizce artık pek çok iş kolunda çalışmak için artı bir avantaj değil zorunluluk halini aldı.

Rahat ve huzurlu yaşantısı ile bilinen İzmir, hayatınızı geçirmek için tercih edeceğiniz en güzel illerden biridir.

Son günlerde telefonuma yüklediğim bir oyunla keyifli zaman geçiriyorum; Peak Games'in Kim Bilir isimli oyunu. Benim gibi bilgi yarışmalarının hastasıysanız sizin de seveceğinize eminim. Kim Bilir'i oynarken bir internet bağlantısı da gerekmiyor.

Google+, toplulukları kendi üzerinde birleştirmek için yoğun çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde aktif ettikleri kurumlar için sayfalar özelliğinin ardından, şimdi de topluluklar için sayfalar özelliğini devreye aldılar.

Günümüzde teknolojinin yaygınlaşması ile neredeyse her eve giren internet sayesinde uzaktan eğitim imkanları da her geçen gün gelişiyor. Peki bunu ne kadar etkin kullanıyoruz?