Kağıt Tutucu ile Kulaklık Tutucu Yapmak

Kağıt ve dosyaları bir arada tutmak için kullanılan bir aparatı, kulaklığınızı sarmak ve üzerinizde taşımak için daha kullanışlı bir hale getirmek mümkün. Nasıl mı?

Wrap Your Headphones with a Binder Clip

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
hüseyin bilgi kullanıcısının resmi

bana göre saçma geldi bide onunlamı uğraşcam. ben beğenmedim. bide bunun videosunu çekti saf çocuk ya :) nyse yazık çocuğa rezil oldu :)

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

FriendFeed, Twitter gibi sosyal medya platformlarının gelişmesi ile Blogların kullanım oranı gittikçe artıyor.  Bu artışın akabinde de ziyaretçilere hem görsel olarak hem de kullanışlılık olarak kaliteli bir blog yayınlamak zorunda kalınıyor. Blogunuzu daha kullanışlı hale getirmek için bazı üçüncü parti eklentileri blogunuza entegre edebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de Wibiya Sosyal Araç Çubuğudur.

Sahte diyince şimdi herkes yanlış anlamasın , sadece bilgisayarımızı kandıracağız Mesela elimizde ISO , BIN, NRG , MDF , IMG uzantılı dosyalarımız var ve bunları kullanmak için Cd yada Dvd’ye ihtiyacımız var.O da nesi ?

Web tasarımında kullanılan en önemli görsellerin başında ikonlar geliyor. Uzun yazılarla anlatamayacağınız pek çok şeyi tek bir ikonla ifade edebilirsiniz.

Sadece web tasarımında değil , aslında hayatın her alanında , ulaşılmak istenen noktaya en iyi ve en çabuk şekilde giden yollar tercih edilmelidir.Konu web tasarımı olunca da pek çok araç tasarımcıların hizmetine açık şekilde beklemekte.Ailemizin listeleme sitesi m

Nokia, akıllı telefon pazarında istediği rekabet gücünü hala elde edememiş olsa da, giriş seviyesindeki telefon modellerinde gücü elinde tutmaya devam ediyor. Yaz aylarında piyasaya çıkması muhtemel olan Nokia X1-00 da bu alanda sık tercih edilecek modellerden birisi olmaya aday.